CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Nová bezdrôtová herná myš Logitech G PRO Wireless

Tlačové správy
0

Logitech G, značka spoločnosti Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI), dnes ohlásila hernú myš Logitech® G PRO Wireless, prvú bezdrôtovú hernú myš s technológiou Logitech G LIGHTSPEED™, ktorú si navrhli profesionálni e-športovci sami pre seba. Myš Logitech G PRO Wireless bola vytvorená na hranie na najvyššej úrovni a je vybavená špičkovým 16K snímačom Logitech G HERO (High Efficiency Rated Optical), ktorý zaručuje maximálnu rýchlosť, presnosť a citlivosť. Myš má tiež exkluzívnu technológiu Logitech G Lightspeed, jediné bezdrôtové riešenie, ktoré je vhodné pre hranie na profesionálnej úrovni a aktívne ho využívajú špičkoví hráči na herných turnajoch.

Myš PRO Wireless váži iba 80 g, a napriek tomu je neuveriteľne robustná. Tento „technický zázraku“ bol dosiahnutý vďaka premyslenej odľahčenej konštrukcii s krytom s hrúbkou 1 mm a s unikátnym vystužovacím endoskeletom. PRO Wireless je tiež kompatibilná so systémom bezdrôtového dobíjania Logitech G POWERPLAY umožňujúcim nepretržité dobíjanie myši počas hrania. Myš predstavuje viac ako dva roky vývoja, na ktorom sa podieľalo cez 50 profesionálnych e-športovcov z celého sveta. Výsledkom je herná myš s najmodernejšími technológiami a extrémnym výkonom, vytvorená s cieľom pomáhať vám k víťazstvám.

Vždy sme boli presvedčení, že sa bezdrôtový prenos dá natoľko zdokonaliť, aby s naším bezdrôtovým vybavením mohli hrať a vyhrávať aj profesionálni e-športovci,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ Logitech Gaming. „Spolupracovali sme s mnohými hráčmi, ktorí používali túto myš mnoho mesiacov na rôznych herných turnajoch. Hral s ňou tiež Profit z tímu London Spitfire na šampionáte OWL a táto myš sa stala osvedčeným víťazom nad konkurenciou.

Na zaistenie prevahy nad súpermi je myš Logitech G PRO Wireless vybavená špičkovým a v súčasnosti najvýkonnejším 16K snímačom Logitech G HERO. Snímač má novú optiku a vylepšený trasovací algoritmus, ktorý zabezpečuje mimoriadne presné sledovanie polohy bez akcelerácie, vyhladzovania alebo filtrovania v celom rozsahu rozlíšení. Prekonáva výkon predchádzajúcej generácie snímačov, je schopný snímať rýchlosťou cez 400 IPS a dokáže pracovať s rozlíšením až 16 000 DPI s presnosťou na jeden pixel.

Mať tak ľahkú bezdrôtovú myš, o ktorej som vedel, že sa na ňu môžem plne spoľahnúť, na šampionáte pre mňa znamenalo obrovský rozdiel,“ povedal Profit z tímu London Spitfire. „Pomohla mi tiež získať titul „Najužitočnejší hráč“ - je to proste božská myš.

Vďaka špičkovému snímaču v kombinácii s ultra rýchlou bezdrôtovou technológiou Logitech G Lightspeed ponúka myš Logitech G PRO Wireless hranie bez lagov, rýchlosť odozvy 1 ms, plne optimalizovaný bezdrôtový prenos, neuveriteľnú citlivosť a vysokú spoľahlivosť pre herné súboje na špičkovej úrovni. Bezdrôtový USB prijímač Lightspeed je možné uložiť priamo do tela myši, aby sa dal pohodlne prenášať.

Každú funkciu Logitech G PRO Wireless je možné presne nastaviť. Myš bola navrhnutá v spolupráci s viac ako 50 profesionálnymi e-športovcami. Výsledkom je tak ľahké a komfortné zariadenia s maximálnym výkonom.

Bolo naozaj skvelé spolupracovať s Logitech G na projekte, akým je bezdrôtová myš G PRO Wireless,“ prezradil Zven, hráč tímu SoloMid. „Naozaj nás počúvali a reagovali na naše podnety. Snažili sa vyhovieť všetkým požiadavkám a vytvorili úžasnú myš, ktorá je pre moje potreby úplne ideálna.

Myš má tiež konfigurovateľné ľavé a pravé bočné tlačidlá, takže sa hodí pre pravákov aj ľavákov. Funkcie všetkých tlačidiel a RGB podsvietenie LIGHTSYNC možno nastaviť programom Logitech Gaming Software (LGS). Prepínač DPI je umiestnený na spodnej strane myši, aby sa zabránilo nechcenej zmene rozlíšenia počas hrania.

Cena a dostupnosť
Bezdrôtová herná myš Logitech G PRO Wireless by mala byť v predaji v auguste 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 149€ (3 829 Kč). Pre viac informácií navštívte náš web či blog alebo sa k nám pripojte na Facebooku.

Zobrazit Galériu

TAKTIQ COMMUNICATIONS s.r.o.

Všetky autorove články
Logitech bezdrotova herna mys hra profesional navrhnuta

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať