SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Nová verzia mechanickej klávesnice Genesis RX85

Tlačové správy
0

Klávesnica Genesis RX85 bola uvedená na trh v minulom roku súčasne so spínačmi Kailh Brown. Teraz sa značka Genesis rozhodla poskytnúť hráčom počítačových hier možnosť voľby a uvádza túto klávesnicu v modelovom prevedení Kailh Red a Blue.

Červené spínače sú medzi hráčmi obľúbenejšie. Ich obľuba sa odvíja od skutočnosti, že klávesy vyžadujú menšiu silu pre aktiváciu. Preto je prevedenie s červenými spínačmi ideálne napríklad pre hry, pri ktorých sa vyžaduje konštantné stlačenie kláves.

Nie len pre hru
Modré spínače sú na druhej strane dobrou alternatívou pre všetkých, ktorí klávesnicu často používajú na písanie. Tieto spínače majú charakteristický zvuk kliknutia a rozpoznateľný moment aktivácie. Preto poskytujú pri písaní skvelý zážitok.

Zvuk pod kontrolou
Tato klávesnica je mimo iné vybavená špeciálnym gombíkom pre ovládanie hlasitosti. Ďalej má 12 kláves pre špeciálne funkcie a profilovanú opierku na zápästie, ktorá sa ku klávesnici prirába magnetickými úchytkami. Používatelia, ktorí si chcú individuálne nastaviť výšku klávesnice od dosky pracovného stola, môžu využiť variabilnú gumovú podložku.

Odolné klávesy
Genesis vyhlasuje, že klávesnica RX85 je veľmi odolný produkt aj napriek tomu, že cena je na magnetickú klávesnicu až veľmi priaznivá. Označenie kláves znakmi a písmenami je urobené špeciálnou technológiou, ktorá zabezpečuje, že označenie je odolné voči oterom. Trvácnosť klávesnice je tým ešte vyššia.

Funkce N-key Rollover
Všetky klávesy podporujú funkciu N-key Rollover. Táto dôležitá funkcia klávesnice RX85 zabezpečuje, že akákoľvek kombinácia súčasného stlačenia kláves bude spoľahlivo odoslaná do počítača. Navyše táto klávesnica umožňuje vypnúť ovládaciu klávesu Windows, a zamedziť tak náhodnému prepnutiu na desktopové rozhranie.

Funkčné podsvietenie
Genesis RX 85 je moderná mechanická klávesnica a je teda vybavená aj funkčným a efektným podsvietením. Toto zariadenie ponúka až 20 svetelných režimov: 8 štandardných, 10 herných, ktoré sú určené pre dané špecifické žánre, a 2 režimy s možnosťou individuálneho nastavenia.

Dostupnosť a doporučená koncová cena
Mechanická klávesnica Genesis RX 85 je dostupná prostredníctvom vybraných predajcov a internetových obchodov. Doporučená koncová cena je 87 EUR vrátane DPH.

Technické údaje:

  • Počet kláves: 104
  • Typ klávesnice: mechanická
  • Spínače: Kailh Red a Blue
  • Dĺžka kábla: 160 cm
  • Funkcia Anti-ghosting: N-Key Rollover
  • Ďalšie funkcie: funkčné klávesy, multimediálne klávesy, opierka zápästia, podsvietenie, ovládanie hlasitosti

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Genesis RX85

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať