SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Nové portfólio serverov od Lenova pokorilo 88 #1 svetových výkonnostných benchmarkov

Tlačové správy
0

Inovácie Lenovo, ktoré sú najlepšie v triede, umožňujú užívateľom dosahovať najvyššie úrovne výkonnosti.

Lenovo začiatkom novembra oznámilo, že zdvojnásobilo počet svojich svetových x86 rekordov v benchmarkoch so 46 novými referenčnými hodnotami založenými na škálovateľnom procesore Intel® Xeon®, čo je viac ako dosiahol ktorýkoľvek iný dodávateľ počas posledného benchmarkového cyklu spoločnosti Intel(1). Portfólio riešení Lenovo ThinkSystem a ThinkAgile je vytvorené tak, aby pomáhalo zákazníkom znižovať zložitosť operácií a zároveň im pomáhalo riešiť najnáročnejšie pracovné úlohy. S 88 svetovými rekordami v benchmarkoch, Lenovo naďalej pokračuje vo svojom vedení pri výkonných dátových centrách.

“Spoločnosť Lenovo sa zaviazala k inováciám, ktoré prinášajú zákazníkom špičkové užívateľské skúsenosti s intenzívnym zameraním na zvyšovanie výkonu, spoľahlivosti a udržateľnosti. Tieto benchmarky sú jasným dôkazom nášho úspechu v týchto oblastiach, ‘’ povedal Bev Crair, Lenovo VP of Development and Quality. “Predstavte si tím mechanikov namiesto vášho dátového centra. Naši zákazníci chcú odborný posudok na vyladenie hardvéru, softvéru a aplikácií, presne ako keď mechanici pripravujú auto na špecifický okruh, jazdné podmienky a štýl jazdca. Tieto benchmarky ukazujú ako produkty Lenovo dosahujú požadovaný výkon, ktorý naši zákazníci očakávajú.”
 
Benchmarky so škálovateľným procesorom Intel Xeon zvládajú pracovnú záťaž, ktorá tvorí všetko od vývoja aplikácií, správy dát, výkonu v Java, až po analýzu. Ako súčasť týchto benchmarkov, Lenovo XClarity Provisioning Manager umožňuje našim zákazníkom zvoliť prevádzkový režim, ktorý zjednodušuje zvyčajne veľmi zložitý proces, pričom zvyšuje jeho produktivitu a časovú efektivitu. Napríklad malá firma, ktorá nemusí mať správcu databázy, by mohla používať nástroje spoločnosti Lenovo na jednoduché ladenie svojich systémov pre svoje špecifické databázové potreby. Tieto optimalizované pracovné režimy sú založené na rokoch skúseností s hardvérom a pracovným zaťažením, takže stovky kombinácií, nastavení a analýz sa zjednodušili do štyroch prevádzkových režimov. 

Odomknutý výkon
Lenovo sa zameriava na pracovné režimy, ktoré znižujú potrebu zákazníckych zručností a zvyšujú výkon. Tieto pracovné režimy patria do 5 kategórií: Aplikácie, správa dát, vývoj aplikácií, IT infraštruktúra a webová infraštruktúra. Svetové rekordy v benchmarkoch znamenajú významné výhody pre zákazníkov ako sú napríklad balíky STAC-M3 s viac ako 7-násobným zvýšením výkonu oproti rovnakému výsledku z predchádzajúcej benchmarkovej publikácie o modeli SR650. Tento veľký nárast bol dosiahnutý použitím nedávno predstavených ovládačov Intel® SSD DC P4800X Optane v Lenovo SR650 serveri. Vo výsledku tak zákazníci vo finančníctve, ktorí používajú správu dát ako napríklad štruktúrovanú dátovú analytiku, môžu vidieť až 7-násobné zvýšenie rýchlosti ich analytických výsledkov. V odbore, kde čas sú peniaze, je to významná výhoda.

“Finančné služby postavené na produktoch Kx, si vyžadujú špičkové časy dopytu po analýzach pri predaji a ich sledovaní v reálnom čase, takže výsledky týchto benchmarkov sú pre nás mimoriadne zaujímavé,” povedal Glenn Wright, Kx lead systems architect. “Naši zákazníci často vyžadujú vysokorýchlostnú analytiku pre denný prísun dát v reálnom čase v kombinácií s aktuálnymi "horúcimi" historickými údajmi, ako sú trhové snímky. " 

Škálovateľný procesor Intel® Xeon® obsahuje úplne nové jadro, ktoré je postavené od základov tak, aby spĺňalo požiadavky, ktoré sa týkajú rôznorodých potrieb dátového centra zajtrajška. Lenovo tak aktívne pomáha užívateľom získať najlepší výkon v odbore pri prechode na rodinu škálovateľných procesorov Intel® Xeon®. Nastaveným tempom pri svetových rekordoch v benchmarkoch tak Lenovo pomáha svojim zákazníkom k rýchlejšiemu prístupu k štatistickým údajom.
 
“Intel a Lenovo majú za sebou bohatú históriu spoluprác a inovácií a naše inžinierske tímy úzko spolupracujú na vylaďovaní výkonov prvých zariadení od Lenova s použitím škálovateľných procesorov Intel Xeon,’’ povedala Lisa Spelman, vice president and general manager of Intel Xeon Products and Data Center Marketing at Intel. “Výsledky tejto spolupráce sú jasné. Nové systémy ThinkSystem a ThinkAgile od Lenova so škálovateľnými procesormi Intel Xeon, priniesli do sveta serverov špičkovú výkonnosť, a to aj v oblastiach virtualizácie, analýzy a technických výpočtových benchmarkov.”
 
Pre viac informácií prosím navštívte Lenovo Press alebo stránku Intel World Record Benchmark

SKPR Strategies, s.r.o.

Všetky autorove články
Lenovo

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať