SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement SAMSUNG_052022 Advertisement

Novinka – bluetooth reproduktor Bose Soundlink Flex

Tlačové správy
0

Bose víta nový prírastok do svojej ikonickej rodiny reproduktorov SoundLink - SoundLink Flex. Flex poskytuje najlepší zvukový výkon pre prenosný reproduktor jeho veľkosti v úplne novom, ultraodolnom dizajne. Je nabitý exkluzívnymi technológiami Bose, ktoré poskytujú hlboký, čistý zvuk, ktorý je dostatočne silný na to, aby zaplnil vašu obývačku, a dostatočne hlasný na akékoľvek vonkajšie dobrodružstvo. Pridáva patentovanú technológiu Bose PositionIQ™ na automatickú detekciu orientácie reproduktora, takže reproduktor je optimalizovaný tak, aby poskytoval bohatý a realistický zvuk, či už je vzpriamený, visiaci alebo leží na stole. Vodotesnosť a prachotesnosť s certifikátom IP67 v kombinácii s výdržou batérie až 12 hodín z neho robí odolného a prenosného pracanta.

Revolučný výkon pre mobilné audio

Flex využíva každý centimeter svojho krytu na poskytovanie úžasného zvukového výkonu. Vlastný akustický menič – taký veľký, ako sa len zmestí – maximalizuje čistotu zvuku, takže budete počuť každý nástroj a vokály a zároveň produkuje basy, ktoré môžete cítiť v hrudi. Tento menič je skombinovaný s dvoma protiľahlými pasívnymi žiaričmi, ktoré brilantne premieňajú vibrácie na výkonný zvukový výstup. Vlastná technológia digitálneho spracovania signálu (DSP) Bose dramaticky minimalizuje skreslenie, takže budete počuť prirodzený, plný zvuk.

Po prvýkrát v reproduktore Bluetooth Bose SoundLink Flex dynamicky rozpoznáva svoju orientáciu a automaticky sa prispôsobuje tak, aby poskytoval nekompromisný zvuk prostredníctvom technológie Bose PositionIQ. Či už je Flex vzpriamený na kuchynskej linke, visí na batohu alebo leží rovno pri bazéne, nemusíte robiť nič, aby ste zaistili optimálnu kvalitu zvuku.

Odolný v krásnom dizajne, ktorý sa dá chytiť

Vďaka certifikátu IP67 a prémiovým materiálom je SoundLink Flex robustný a odolný – pripravený na čokoľvek, čo vám deň prinesie. Mäkká silikónová zadná strana a oceľová mriežka s práškovým nástrekom ho chránia pred kvapkami a nárazmi. Je odolný voči korózii a UV žiareniu. Jeho tesne utesnené akustické komponenty zadržiavajú vodu, prach a nečistoty a neohrozujú zvukový výkon. Po náhodnom páde do vane, bazéna alebo oceánu dokonca vypláva na hladinu. A jeho odolné praktické pútko sa dá ľahko pripevniť ku karabíne alebo spone na taške alebo zavesiť na háčik v sprche alebo na plážovom kresle.

Flex meria 20 cm na šírku, 5,3 cm do hĺbky a 9 cm na výšku a váži len 453 gramov. Flex bez námahy padne do ruky, dobre sa drží, a vyzerá elegantne na poličke. Prichádza v troch nádherných farbách: čierna, biela dymová alebo kamenná modrá.

Pripojí sa za pár sekúnd, funguje celý deň

Nastavenie SoundLink Flex je jednoduché, spárovanie s telefónom alebo tabletom sa deje v priebehu niekoľkých sekúnd. Pamätá si až osem pripojených zariadení pre bezproblémové prepínanie z jedného zariadenia na druhé. Pomocou aplikácie Bose Connect môžete ovládať Flex, prispôsobiť nastavenia a prijímať najnovšie aktualizácie softvéru. Tlačidlá na reproduktore umožňujú zapnutie/vypnutie, zvýšenie/zníženie hlasitosti, pripojenie k Bluetooth a prehrávanie, pozastavenie alebo preskočenie skladieb. Môžete tiež pristupovať k hlasovému asistentovi svojho telefónu alebo prijímať a uskutočňovať hovory prostredníctvom vstavaného mikrofónu.

Flex má nabíjateľnú lítium-iónovú batériu, ktorá ponúka až 12 hodín prehrávania – dosť na to, aby vám vydržal na celodenné rodinné stretnutie alebo lenivé popoludnie v parku. Flex využíva nabíjanie cez USB-C s nabíjacím portom strategicky umiestneným na opačnej strane pomocnej slučky.

Soundlink Flex môžete spárovať s druhým reproduktorom SoundLink Flex alebo iným reproduktorom z rodiny Soundlink pre Stereo Mode (ľavý-pravý kanál) alebo Party Mode (súčasné prehrávanie hudby). Flex spolupracuje aj s inteligentnými reproduktormi (z rodiny Bose Home Speaker) a soundbarmi Bose (Soundbar 300 a 700), pomocou technológie Bose SimpleSync.

O spoločnosti Bose Corporation

Spoločnosť Bose Corporation bola založená v roku 1964 Dr. Amarom G. Boseom, vtedy profesorom elektrotechniky na Massachusettskom technologickom inštitúte. Spoločnosť sa dnes riadi svojimi základnými zásadami a investuje do dlhodobého výskumu zameraného na vývoj nových technológií so skutočnými výhodami pre zákazníkov. Inovácie spoločnosti Bose prenikli počas desaťročí do mnohých odvetví a vytvorili a transformovali kategórie produktov v oblasti zvuku i mimo neho. Výrobky Bose pre domácnosť, alebo automobilový priemysel sa stali ikonickými a zmenili spôsob, akým ľudia počúvajú hudbu.

Bose Soundlink Flex bude v predaji v koncom mesiaca február 2022 za doporučenú cenu 170€ s dph na stránke www.basys.sk a u všetkých našich partnerov.

Zobrazit Galériu

Bose Corporation

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať