Novinky O2: lacnejší internet na doma aj televízia za 5 eur

Telekomunikácie
0

O2 na online tlačovej konferencii predstavilo zmeny v ponuke služieb Internet na doma aj O2 TV. Zmeny, ktoré začnú platiť od 2. februára 2021  reagujú na vynútený presun pracovných, vzdelávacích aj zábavných aktivít do online prostredia. Preto sú v ponuke riešenia pre celú rodinu, kde si každý člen nájde to, čo využije, či už ide o domáci Internet pre všetkých, SMART paušály s predplatným na skvelé aplikácie ako napr. HBO GO, Tidal, či Microsoft 365, alebo službu televízie. Súčasťou novej ponuky sú aj výhody ak si zákazníci spoja viac paušálov do jedného fakturačného profilu.

Zmeny v programoch Internet na doma: Súčasný najrýchlejší Zlatý O2 Internet na doma operátor vylepšuje a zrýchľuje pri zachovaní súčasnej ceny a premenuje ho na Platinový O2 Internet na doma. Zároveň O2 pridáva nový program s rýchlosťou až do 100 Mbit/s a cenou 25 eur mesačne s názvom Zlatý O2 Internet na doma. Ostatné programy Internetu na doma ostávajú bez zmeny.

 

Výhody služby O2 Spolu môže zákazník využiť už s jedným alebo viacerými aktívnymi paušálmi na jednom fakturačnom profile (O2 Paušál, O2 SMART Paušál, O2 Data). Pri aktivácii služby O2 Spolu získava mesačne zákazník za každý mobilný paušál bonus vo výške 5 eur na svoj O2 Internet na doma. Ak si na jednu faktúru spojí viac paušálov so svojimi blízkymi, ušetrí za každý paušál až 5 eur každý mesiac. O2 nelimituje počet paušálov alebo počet programov Internet na doma.

Zákazník získa Bonus pokiaľ má službu O2 Spolu aktívnu na konci svojho fakturačného cyklu. Nárok na Bonus bude zobrazený vo webovom rozhraní a mobilnej aplikácii Moje O2, kde si ho zákazník bude môcť aktivovať. Príklad: Ak zákazník na svojom fakturačnom profile využíva tri ľubovoľné paušálne programy, môže tak využívať službu Biely alebo Modrý Internet na doma s neobmedzeným objemom dát až so 100% zľavou.

Zmeny v službe O2 TV. Služba bude po novom jednoduchšia, atraktívnejšia a zároveň využiteľná bez ohľadu na to, či má zákazník O2 Internet na doma alebo nie. Jej využívanie je možné s akýmkoľvek poskytovateľom internetu a aktivovanie k akémukoľvek O2 programu na faktúru. Zákazníci ju môžu sledovať v televízii, v notebooku, mobile či iných zariadeniach. Zákazník môže službu využiť so zariadením od O2 ako aj bez neho, keďže sledovanie na Smart TV alebo inom zariadením s operačným systémom Tizen alebo Android TV cez aplikáciu O2 TV SK nevyžaduje využitie set top boxu.

Ak sa ho však zákazník rozhodne využívať, môže si ho zakúpiť v hotovosti alebo na splátky, pričom na jeho kúpu môže využiť aj Bonus na kúpu zariadenia, ktorý má k dispozícii so svojim mobilným paušálom.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
O2 O2 TV O2 Spolu

Pridať komentár