SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Nový gadget vám umožní pracovať na obrazovke vášho auta ako na počítači

1

Jednou z predností smartfónov Samsung je režim Dex, ktorý po pripojení telefónu k externému displeju ponúka rozhranie podobné počítaču. Nový dongle s názvom Auto Pro X umožňuje majiteľom zariadení Galaxy používať režim Dex na obrazovkách ich auta. To znamená, že na displeji auta môžete získať zážitok ako z notebooku. Stačí, keď pripojíte hardvérový kľúč do USB portu vášho vozidla, klepnete na možnosť Dex v ponuke rýchlych nastavení vášho zariadenia Galaxy, a je to.

Spoločnosť Mayton, výrobca Auto Pro X, vysvetľuje, že hlavná výhoda tohto prístupu oproti Android Auto je v tom, že na displeji vášho auta možno použiť oveľa viac aplikácií. Tu by teda mali fungovať aj nepodporované streamingové aplikácie a hry. Používateľské rozhranie podobné počítaču však znamená, že tu máte oveľa menšie ikony. Takže to nemusí byť ideálne riešenie, keď šoférujete a potrebujete použiť obrazovku.

Spoločnosť takisto poukazuje na výhody tohto prístupu v oblasti produktivity, pretože po spárovaní s klávesnicou a myšou môžete svoju automobilovú obrazovku použiť ako prenosný počítač. Nie je isté, že to bude pre niekoho prvá voľba na prácu na cestách, ale môže to byť slušná záložná možnosť, ak veľa cestujete.

 

Dobrá správa je, že Auto Pro X už bolo plne financované na portáli Kickstarter, prekročilo svoj cieľ 5000 dolárov a momentálne získalo už viac ako 96 000 USD. Bežná cena zariadenia je 199 USD, ale prví prispievatelia ho môžu získať za 140 USD, pričom dodávky sa začnú od júna. 

Zdroj: androidauthority.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Bezpečnosť pri jazde reakcia na: Nový gadget vám umožní pracovať na obrazovke vášho auta ako na počítači

10.4.2024 08:04
Teším sa na deň, keď si takéto veci začne všímať dopravná polícia. Vodič v civilizovanej krajine sa pri jazde totižto nesmie venovať činnostiam, ktoré nesúvisia s vedením motorového vozidla. Inak sa jeho pozornosť presunie zo šoférovania na obsluhu nejakej blbosti, a zvýši sa riziko havárie.

Zoťatý semafor includet.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať