ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Nový prístup spoločnosti Logitech k používaniu klávesnice – predstavujeme model Logitech CRAFT

Tlačové správy
0

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila uvedenie klávesnice CRAFT, ktorá je ako prvá v histórii vybavená kreatívnym otočným ovládačom a nastavuje tak pre počítačové klávesnice nový štandard. Klávesnica CRAFT jednak skvelo vyzerá, no hlavne váš pocit pri jej používaní bude oveľa lepší, než u klávesníc, na ktorých ste doposiaľ písali. Ponúka úplne nový spôsob okamžitého prístupu k nástrojom v programoch podľa aktuálneho kontextu ich používania pomocou hliníkového otočného ovládača pre zadávanie vstupných parametrov. Môžete sa ho napríklad dotknúť, poklepať naň alebo ním otočiť a ovládať tak jas, kontrast a saturáciu farieb obrázkov v Adobe Photoshop alebo vytvárať a upravovať grafy v Microsoft Excel. Alebo jednoducho ovládačom otočíte a zväčšíte, či zmenšíte veľkosť písma v programoch pre prácu s dokumentmi, ako je Microsoft Word. Kreatívny otočný ovládač vám poskytuje úplnú kontrolu pri zadávaní rôznych vstupných parametrov pri práci na stolnom počítači, vďaka čomu bude vaša tvorivá práca precíznejšia, účinnejšia a neprerušovaná.

„Našou novou vlajkovou loďou medzi klávesnicami je model Logitech CRAFT, ktorý je určený nám všetkým, čo trávime čas tvorbou obsahu pomocou Photoshopu alebo vytvárame powerpointové prezentácie a chceme pracovať s väčšou presnosťou a mať pri našej tvorbe pocit prepojenia,“ povedal Art O’Gnimh, globálny riaditeľ pre klávesnice v spoločnosti Logitech. „Kreatívny otočný ovládač na zadávanie vstupných parametrov vám poskytuje okamžitý prístup k funkciám, ktoré potrebujete, aby ste mohli byť produktívnejšími. Klávesnica CRAFT vytiahne vášho tvorivého ducha kedykoľvek si sadnete k počítaču.“

Kreatívne otočné koliesko pre vstup parametrov vyrobené z hliníku, nazývané Crown (koruna), rozpozná práve používanú aplikáciu a umožní vám prístup k nástrojom, ktoré potrebujete. Ľahko sa dotknite Crown a získate okamžitý prístup k funkciám v závislosti na aktuálnom kontexte – napríklad veľkosť štetcu, jas, typ grafu, veľkosť písma a pod.. Klepnutím funkciu vyberiete a otočením zmeníte jej hodnotu. V obslužnej aplikácii Logitech Options™ je možné nainštalovať vlastné profily a naplno tak využiť kreativitu pri práci s programami ako Adobe Photoshop CC, Adobe Illustrator CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC a Microsoft PowerPoint®, Excel® a Word® (v súčasnosti je možné ovládať funkcie programov spoločnosti Microsoft len na platforme PC). Koliesko Crown do vášho tvorivého procesu vnáša pohodlie, okamžitú odozvu a praktický prístup. Navyše umožňuje ľahšie zadávať príkazy, ktoré vyžadujú súčinnosť oboch rúk. Ovládač Crown môžete rovnako použiť na prepínanie medzi pracovnými plochami, aplikáciami alebo úpravu hlasitosti – a k tomu si môžete priradiť jednu funkciu naviac pre každú z vašich obľúbených aplikácií.

Klávesnica CRAFT má inteligentné podsvietenie, ktoré spozná, či máte na klávesnici ruky, a ktorého intenzita sa automaticky prispôsobuje podľa svetelných podmienok v miestnosti. Klávesy sú tvarované tak, aby poskytovali maximálne pohodlie, sú v plnej veľkosti a s obvyklým rozložením, pričom konštrukcia každého jednotlivého tlačidla zaručuje stabilitu a precíznosť. Vzhľad klávesnice CRAFT skvelo ladí s ďalším príslušenstvom spoločnosti Logitech zo špičkové radu, ako je reproduktor Logitech MX Sound, diaľkový ovládač prezentácií Logitech Spotlight Presentation Remote a myš Logitech MX Master 2S.

Samozrejme sú tu aj klávesy Easy-Switch™, ktoré stlačením umožňujú písať na ktoromkoľvek z troch pripojených zariadení a prepínať medzi nimi, nech už používate Windows® PC alebo Mac®. Vybrať si môžete aj spôsob pripojenia k vášmu počítaču – buď cez bezdrôtový USB prijímač Logitech Unifying™, alebo pomocou technológie Bluetooth® Low Energy.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že vyspelá klávesnica Logitech CRAFT bude k dispozícii v polovine septembra 2017 na adrese Logitech.com a u vybraných predajcov za odporúčanú maloobchodnú cenu 199 €. Podrobnejšie informácie o vlastnostiach a funkciách tohoto produktu môžete získať na adrese Logitech.com, našom blogu alebo sa s nami spojte na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zobrazit Galériu

Logitech

Všetky autorove články
Logitech

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať