SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Prenosný bezdrôtový multi-room reproduktor novej generácie Creative Omni debutuje na výstave IFA 2017 v Berlíne

Tlačové správy
0

Uži si hudbu zo streamovacích služieb prostredníctvom viacerých reproduktorov Omni rozmiestnených po celom dome cez Wi-Fi a ovládaj ich pomocou mobilnej aplikácie Sound Blaster InterConnect

Spoločnosť Creative Technology Ltd. dnes oznámila, že zaháji svoju premiéru do sveta prenosných Wi-Fi reproduktorov so svojím prvým reproduktorom Creative Omni na výstave IFA 2017.

Multi-Room reproduktor do viacerých miestností
Ako to naznačuje jeho názov (Omni je latinská predpona znamenajúca “všetko” alebo “každý”), užívatelia môžu zapojiť viacero reproduktorov Creative Omni po celom svojom dome a užiť si bezdrôtovú hudbu cez Wi-Fi. Reproduktor funguje s aplikáciou Sound Blaster InterConnect, ktorá umožňuje užívateľom spravovať streamovanie zvuku zo smartónu alebo tabletu na jeden alebo viac reproduktorov súčasne.

Prístup k miliónom skladieb
Reproduktor Creative Omni podporuje širokú škálu populárnych streamovacích služieb vrátane Spotify Connect, ktoré umožňujú prístup k miliónom skladieb a ovládanie hudby bez problémov na smartfónoch a tabletoch. Používatelia môžu tiež počúvať tisíce bezplatných internetových rozhlasových staníc, ktoré sú k dispozícii v službe iHeartRadio – podporované v Creative Omni reproduktore.

“Možností vychutnať si hudbu kdekoľvek s viacerými reproduktormi aj doma je s Creative Omni vzrušujúce. Vďaka technológii Wi-Fi a stálemu prístupu k internetu majú užívatelia prístup k miliónom skladieb od poskytovateľov služieb, ako sú Spotify a iHeartRadio, a môžu si užiť kvalitné prehrávanie zvuku z kvalitného prenosného reproduktora,” povedal Low Long Chye, generálny riaditeľ spoločnosti Creative.

“Creative Omni tiež poskytuje používateľom veľkú mieru flexibility v tom, ako počúvajú svoju hudbu. Vďaka aplikácii InterConnect sa viacerí používatelia inteligentných zariadení môžu rozhodnúť, že nasmerujú svoj hudobný stream na niekoľko Omni reproduktorov rozmiestnených v domácnosti alebo vysielajú svoju hudbu na všetky reproduktory súčasne, čo je skvelé pri večeri alebo len na jemné prehrávanie hudby po celom dome.”

Pokiaľ ide o zvukový výkon, Creative Omni prináša impozantný miestnosť vyplňujúci zvuk s dvoma vlastnými vyladenými 1.5” Neodymiovými meničmi plus dvomi vstavanými pasívnymi radiátormi, ktoré dodávajú prekvapivo hlboké basy. Tieto štyri meniče reproduktora ponúkajú plný zvuk napriek svojej kompaktnej veľkosti. Reproduktor umožňuje dve možnosti umiestnenia: vertikálne pre priamy zvuk alebo horizontálne pre širšie stereo.

Bluetooth a Odolnosť voči striekajúcej vode pre hudbu v pohybe
Reproduktor podporuje Bluetooth pripojenie pre ultra prenositeľnosť a odolnosť voči striekajúcej vode s krytím IPX4, ak by sa používatelia rozhodli použiť reproduktor Creative Omni na cestách. Creative Omni sa dodáva v dvoch farebných prevedeniach, a to odvážna čierna a čistá biela.

Špecifikácie:

 • Rozmery (L x W x H): 71.1 x 200.8 x 68.5 mm / 2.78 x 7.9 x 2.7 palcov
 • Pripojiteľnosť: Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.2, Aux-in, Micro SD karta
 • Životnosť batérie: 8 hodín (Bluetooth)
 • Bluetooth Audio kodeky: AAC, SBC
 • Wi-Fi/Streamovacie kodeky: MP3, WMA, WAV, ALAC, AAC+, FLAC, APE a OGG
 • MicroSD Herné kodeky: MP3, WMA, WAV, FLAC
 • Nabíjanie: USB Micro-B, 5V 850mA
 • Vodeodolnosť: IPX4
 • Meniče: 2 x 1.5” Neodymiové meniče, 2 x pasívne radiátory
 • Softvér: aplikácia Sound Blaster InterConnect (iOS/Android)

Ďalšie Bluetooth reproduktory s bohatou výbavou na IFA 2017
Spoločnosť Creative tiež predsatví celý rad Bluetooth reproduktorov s množstvom funkcií:

 • Creative Halo – Výkonný prenosný Bluetooth reproduktor s osvetlením
 • Creative Chrono – Výkonný Bluetooth reproduktor s rádiobudíkom
 • Creative iRoar Go – Inteligentný prenosný Bluetooth reproduktor s 5-meničmi a technológiou SuperWide
 • Creative MUVO™ 2 a Creative MUVO 2c (teraz aj v nových žiarivých farbách) – Výkonný Bluetooth reproduktor odolný voči striekajúcej vode, ktorý poskytuje pôsobivý zvuk s hlbokými basmi a podporou pre Stereo Wireless Link

Ak si chcete vyskúšať Creative Omni a ďalšie Bluetooth reproduktory Creative, navštív stánok číslo 208, Hala 3.2 na výstave IFA 2017 od 1 – 6 Septembra 2017. Pre viac informácii, navštívte Creative.com.

Cena a dostupnosť
Creative Omni bude dotupný na Creative.com od konca Októbra 2017 s cenovkou 129.99 EUR.

Pre informácie o dostupnosti v obchodoch, prosím kontaktujte svojho predajcu.
Pre viac informácií o reproduktore Creative Omni, navštívte prosím web stránku Creative.com.

Zobrazit Galériu

Creative Technology Ltd.

Všetky autorove články
Creative Creative Omni IFA 2017

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať