SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement SAMSUNG_1023 Advertisement

Ocenenie Super X-Fi® od spoločnosti Creative – Víťazná séria pokračuje na CES 2020

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology sa na veľtrhu CES 2020 stala víťazom viacerých ocenení, doteraz získala sedem ocenení za novú technológiu Super X-Fi Gen2 a všetky súvisiace produkty.

Ocenené poprednými svetovými médiami spotrebnej elektroniky:

  1. Tom’s Guide ‘Best Audio of CES 2020’ for Super X-Fi Gen2
  2. AVS Forum ‘Best of CES 2020’ for SXFI CARRIER with Super X-Fi Gen2
  3. NewGizmoBlog ‘Best of CES 2020’ for SXFI CARRIER with Super X-Fi Gen2
  4. Gamespot ‘Best of CES 2020’ for SXFI GAMER with Super X-Fi Gen2
  5. Overclock ‘Best of CES 2020’ for SXFI GAMER with Super X-Fi Gen2
  6. Pocket-lint ‘Best of CES 2020’ for SXFI GAMER with Super X-Fi Gen2
  7. eTeknix ‘Best of CES 2020’ for SXFI THEATER and SXFI TV with Super X-Fi Gen2

Po minuloročnej víťaznej sérii, keď spoločnosť Creative získala pri svetovom uvedení modelu Super X-Fi 15 najlepších ocenení, boli na CES 2020 predvedené významné zlepšenia tejto technológie. Super X-Fi Gen2 zaznamenala kľúčové vylepšenia v presnosti prispôsobenia užívateľských zvukových profilov, vyššej presnosti pri určovaní polohy, smerovosti a snímania vzdialenosti zvukových signálov v širšom rozsahu. To zapôsobilo prakticky na všetkých návštevníkov stánku Creative, ktorého rekordná účasť sa oproti minulému roku viac ako zdvojnásobila.

Prezentácia rôznych pripravovaných produktov tiež  nadchla. Soundbar SXFI CARRIER, prvý svojho druhu v systéme reproduktorov Dolby Atmos Speaker System, vyvinutý spoločne s Dolby, upútal veľkú pozornosť pri ukážke jeho rozsiahlej zvukovej scény, ktorá je v rozpore s jeho malými rozmermi. Je to tiež prvý soundbar na svete s technológiou Super X-Fi Gen2, ktorý predstavuje to najlepšie z oboch svetov s prémiovým filmovým zvukom v reproduktoroch aj v slúchadlách. Gordon Mah Ung z PC World poznamenal, že bol „uchvátený týmto soundbarom“.

Vďaka ukážke herného režimu Super X-Fi Gen2, jedinečnej zvukovej technológie špeciálne navrhnutej pre FPS hry, SXFI GAMER pritiahol veľa herných nadšencov. Tento režim poskytuje presné umiestnenie zvuku, ktoré požadujú hardcore hráči FPS hier a zároveň si zachováva ohromujúci holografický zážitok Super X-Fi, ako to opísali mnohí audio kritici.

Zvukový procesor SXFI televízora spolu s maximálne štyrmi slúchadlami SXFI THEATER predstavuje nový prielom v oblasti domáceho kina so slúchadlami. Televízor SXFI okrem technológie Super X-Fi Gen2 predstavil aj novú technológiu umožňujúcu spoločné sledovanie filmov - používatelia sa môžu medzi sebou pri sledovaní filmov alebo hraní hier rozprávať bez toho, aby si museli zložiť slúchadlá.

Návštevníci z medzinárodných médií odišli zo stánku Creative  s horlivým očakávaním  rýchlo sa rozvíjajúceho ekosystému produktov Super X-Fi.    

Sme radi, že Super X-Fi opäť získalo uznanie od vedúcich osobností z médií o spotrebnej elektronike, najmä preto, že je veľmi zriedkavé, aby jedna technológia opäť získavala viacero ocenení  na takejto poprednej  celosvetovej výstave elektroniky, ako je CES. Je to obrovská priazeň získať 21 ocenení iba za jednu technológiu – a to sme ešte neskončili. Dáva nám to istotu, že napredujeme správnym smerom. Super X-Fi revolúcia pokračuje, “povedal Sim Wong Hoo, CEO spoločnosti Creative Technology.

Viac informácií nájdete na sxfi.com.

Creative

Všetky autorove články
Creative vitaz CES2020 Super X-Fi

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať