SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Odborná IT konferencia ShowIT má tento rok predskokana na východe Slovenska

Tlačové správy
0
Profesionálny rozvoj IT odborníkov by mal napredovať aj po ukončení štúdií. Jednou z možností, kde získať najnovšie informácie je aj odborná technologická konferencia Micro ShowIT 2014, ktorá návštevníkom v priebehu jedného dňa ponúkne päť vysoko odborných-technických prednášok na tému aktuálnych noviniek v oblastiach IT Pro a Security.

Prednášať budú skúsení certifikovaní profesionáli, lektori IT školiaceho strediska GOPAS a spoločnosti Microsoft Slovakia, Ondřej Ševeček a Boris Ulík, ktorí sa zamerajú na praktické skúsenosti a ukážky. Micro ShowIT 2014 ponúkne na jednom mieste prednášky na vysokej úrovni technickej náročnosti - level 300 - 400, možnosť získať cenné know-how, rady a stretnúť odborníkov pripravených na diskusiu.

ShowIT je najväčšia IT odborná konferencia na Slovensku, ktorú organizujeme. Pre dobré ohlasy z minulých ročníkov sme sa tento rok rozhodli rozšíriť ju aj do Košíc a veríme, že sa rovnako stretneme s pozitívnou odozvou," povedala Andrea Horáčková, riaditeľka IT školiaceho strediska GOPAS, ktoré podujatie organizuje.

Podujatie ShowIT je pre IT Pro komunitu naozaj výnimočné, pretože ide o odbornú konferenciu, jedinú svojho druhu na Slovensku. Obsah a technická úroveň prednášok môže byť zaujímavá nielen pre IT Pro, ale aj vývojárov, " dodal jeden zo spíkrov v Košiciach, Boris Ulík, technický špecialista z Microsoft Slovakia.

Podujatie Micro ShowIT 2014 sa uskutoční 21. januára v Univerzitnej knižnice TUKE v Košiciach, účastnícky poplatok je: 8 eur bez DPH. Viac informácií na www.showit.sk.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať