SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Odneste si to najlepšie z každého okamihu s novým moto e6s

Tlačové správy
0

Využite každý deň na maximum vďaka duálnemu kamerovému systému, ktorý je špičkou vo svojej triede a ultraplynulému výkonu. Spoznajte najnovší prírastok do našej rodiny moto e, moto e6s, nové zariadenie Motorola, ktoré ponúka všetko, čo užívatelia potrebujú, za cenu, ktorú majú radi.

S moto e6s, teraz môžete pomocou systému duálnych kamier snímať vynikajúce fotografie v profesionálnej kvalite. Použite 13 MPx fotoaparát s ultra-rýchlym zaostrením, nasnímajte svoje najkreatívnejšie fotografie a skombinujte ho so snímačom hĺbky pre rozmazané pozadie a krásne portréty.

Ukážte obsah, ktorý nasnímate, na nádhernom 6,1 ”displeji Max Vision. Teraz budete mať široký pohľad, ktorý oživí vaše obľúbené filmy, seriály a hry tak ako nikdy predtým - a pritom sa vám pohodlne zmestí do ruky.

Teraz je ešte ľahšie získať rýchly a ľahký prístup k svojmu zariadeniu pomocou čítačky odtlačkov prstov umiestnenej pohodlne a diskrétne na zadnej časti telefónu. Akonáhle ho odomknete, vďaka ultraplynulému osemjadrovému procesoru s frekvenciou 2,0 GHz nepocítite žiadne oneskorenie. Moto e6sbude reagovať na každý dotyk, klepnutie a potiahnutie prstom, takže sa môžete dostať priamo k dobrým veciam a vedieť, že všetko bude fungovať hladko. S 32 GB vstavaného úložiska, máte množstvo miesta pre fotografie, pesničky a filmy a navyše ho môžete rozšíriť až o 256 GB pomocou slotu¹ na kartu microSD.

Akokoľvek sa rozhodnete stráviť svoj deň, nikdy nedovoľte škvrnám alebo pošpliechaniu, aby vám stáli v ceste pri zábave. Či sa už chystáte na drink alebo si idete zabehať, vodeodpudivý dizajn² váš telefón dôkladne ochráni.

Dostupnosť & cena

moto e6s bude k dispozícii v nadchádzajúcich týždňoch vo vybraných krajinách Latinskej Ameriky, Európy a Ázie. Pre všetky informácie a špecifikácie navštívte našu webstránku alebo kontaktujte miestnu PR agentúru.

Motorola e6s smartfon Moto

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať