CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

Operátor O2 Slovakia spustil predaj smartfónov Motorola moto x4

Tlačové správy
0

Smartfón Motorola moto x4je už dostupný u mobilného operátora O2 Slovakia.

moto x4 je najnovším smartfónom z rodiny moto x.

Séria moto x vždy prinášala najlepšie skúsenosti so softvérom a poskytuje používateľom unikátne intuitívne, inteligentnejšie a ľahšie ovládateľné zariadenie. Najnovší prírastok, moto x4, obsahuje všetky nové Moto Experiences spolu s novými softvérovými funkciami.

Inteligentnejší fotoaparát
moto x4 je vybavený inteligentnejším fotoaparátom, ktorý dokáže viac než len fotografovať. Nová funkcia Landmark Detection na moto x4 umožňuje, aby fotoaparát slúžil ako oko pre svet, od skenovania vizitiek až po animované selfie s tvárovými filtrami.

Kombinované možnosti duálnych 12 MPx a 8 MPx zadných kamier a pokročilý softvér s technológiou Dual Autofocus Pixel vytvárajú fotografie profesionálnej kvality, zatiaľ čo 16 MPx predná kamera s adaptívnym režimom pri nízkom svetle a novou funkciou Panoramic Selfie ponúka širokouhlejšie pozadie, ktoré posúva selfie na ďalšiu úroveň.

Výkonný a bezpečný
moto x4 má k dispozícii 4 GB RAM a 64 GB úložného priestoru a je poháňaný batériou s kapacitou 3 000 mAh a je vybavený výkonnými funkciami. Okrem toho má certifikáciu IP68, vďaka čomu ponúka ochranu proti prachu a vode. Zadný 3D kontúrovaný dizajn, hliníkový rám a Corning® Gorilla® Glass chránia smartfón pred poškriabaním spredu aj zozadu, čím z neho robia krásne a zároveň odolné zariadenie. Vďaka Dual SIM v ňom môžete používať až 2 SIM karty naraz.

Nové a intuitívne zážitky
Dokonca aj v najrušnejších chvíľach je moto x4 skutočne inteligentný smartfón. Bezdrôtový zvukový systém umožňuje používateľom pripojiť súčasne až štyri Bluetooth® audio zariadenia naraz. Pre ešte väčšiu interakciu je moto x4 vybavený aj funkciou Moto Key, ktorá umožňuje pristupovať k vašim obľúbeným webstránkam zabezpečeným heslom cez váš telefón alebo notebook jednoduchým dotykom prsta.

moto x⁴ je na Slovensku dostupný vo farebnom prevedení Super Black a Sterling Blue v sieti O2 Slovakia v sume 382 EUR.

SKPR Strategies, s.r.o

Všetky autorove články
O2 Motorola moto x4

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať