SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Panasonic prináša na trh bezdrôtové Bluetooth slúchadlá RP-HTX80B

Tlačové správy
0
  • Moderný retro dizajn v štyroch módnych farbách
  • Bezdrôtové pripojenie Bluetooth pre pohodlné počúvanie
  • 20 hodín prehrávania pri plnom nabití s funkciou rýchlonabíjania

Spoločnosť Panasonic dnes predstavila najnovší prírastok do svojej modelovej línie bezdrôtových slúchadiel. Nový model kombinuje najmodernejšiu zvukovú technológiu s moderným retro dizajnom. Bezdrôtové slúchadlá RP-HTX80B sa pripájajú pomocou Bluetooth a slúžia ako handsfree. Poslucháčom sľubujú príjemný zvukový zážitok a nepretržité prehrávanie po dobu až 20 hodín bez problémov so zamotanými káblami.

Špičková kvalita zvuku
Špičkovú kvalitu zvuku pre milovníkov hudby, ktorí si chcú vychutnávať pohodlie pri každodennom cestovaní, prinášajú slúchadlá RP-HTX80B. Vybavené zvukovými meničmi s priemerom 40 mm s neodymovými magnetmi poskytujú bohatý a pôsobivý zvuk. Pre zaistenie zreteľných a dynamických basov majú slúchadlá navyše funkciu Acoustic Bass Control, ktorá vhodne upravuje predno-zadný pohyb meniča pri prehrávaní. Špičkovú kvalitu ich zvuku je možné oceniť pri počúvaní v posilňovni alebo pri behu.

Slúchadlá RP-HTX80B boli navrhnuté so zabudovanou vysokokapacitnou dobíjacou batériou. Tá je nepostrádateľná najmä pre tých, ktorí sa nikdy nezaobídu bez svojej obľúbenej hudby, podcastov alebo rádia. Slúchadlá zvládajú 20 hodín nepretržitého prehrávania pri plnom nabití alebo 150 minút prehrávania len po 15 minútach nabíjania. Taktiež majú zabudovaný mikrofón, a môžu tak fungovať ako handsfree počas cestovania.

Štýl ušitý na mieru
Slúchadlá RP-HTX80B kombinujú zábavný retro dizajn s inovatívnou technológiou, ktorá sľubuje hodiny vysoko kvalitného zvuku a sú vhodným módnym doplnkom pre správneho hudobného fanúšika. Nový model je navrhnutý so zameraním na maximálny užívateľský komfort a milovníci hudby ho tak môžu používať pohodlne po celý deň. Elegantný hlavový most bol vytvorený tak, aby pohodlne obopínal hlavu a mäkké, ale tesne obopínajúce chrániče uší zabezpečujú optimálny prítlak pro dlhotrvajúce pohodlie.

Slúchadlá sú k dispozícii v matnom prevedení v štyroch módnych farbách (čierna, ľadová šedá, burgund a okrová).

Panasonic

Všetky autorove články
Panasonic IFA 2017 RP-HTX80B

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať