CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Peter Bondra príde do Popradu inšpirovať mladých podnikateľov

Tlačové správy
0

Ako pomôcť mladej generácii byť úspešný? Odpoveď na túto otázku hľadajú podnikatelia, zástupcovia samospráv a firiem na najväčšej technologickej konferencii Metro ON Line 2019, ktorá sa koná počas celého týždňa v Poprade.

„Bez ohľadu na to, či sa mladý človek rozhodne pre kariéru podnikateľa, športovca alebo zamestnanca, pre jeho úspech v 21. storočí bude dôležitý charakter a vzdelávanie orientované na rozvoj zručností,“ hovorí prezident Združenia podnikateľov Slovenska Ján Oravec. „Konferenciou sprevádzajú svetoví i slovenskí odborníci a dôležitou súčasťou sú úspešné príbehy ľudí a firiem. Tento rok je nosnou témou vzdelávanie a šport,“ dopĺňa Ján Michlík  organizátor konferencie. „Je to práve šport, ktorý pomáha rozvíjať charakter, sebadôveru a budovať vzájomné vzťahy, preto som veľmi rád, že naše pozvanie prijal aj Peter Bondra, ktorý sa s mladými ľuďmi podelí počas piatkového programu o svoj príbeh, princípy a zásady, vďaka ktorým dosiahol úspech,“ dodáva Michlík.

Piatkový program konferencie prebieha v spolupráci so Združením mladých podnikateľov a predstavia sa počas neho úspešné slovenské firmy a startupy. Hlavným zámerom je motivovať účastníkov k práci na sebe a rozbehu vlastných projektov.

Tematické rozdelenie konferencie:

Deň 1: Od Sm(Art) Factory po Sm(Art) City
Deň 2: (UM)enie výroby - Od Sm(Art) Factory po Sm(Art) City
Deň 3: (UM)enie telekomunikácie
Deň 4: (UM)enie bezpečia
Deň 5: (UM)enie podnikať
 

Kompletný program technologickej konferencie Metro ON Line a ďalšie dôležité informácie nájdete na internetovej stránke metroonline.sk. Na oficiálnej stránke zároveň prebieha live stream všetkých prednášok. Celá konferencia prebieha pod záštitou Úradu podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu a Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Kharisma, s. r. o.

Všetky autorove články
podnikatel generacia firma technológie konferenica uspech

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať