PMI_092022 PMI_092022 PMI_092022

Platená inzercia: Špeciálna zľava ku dňu otcov až 62%

9

Deň otcov je špeciálny deň vyhradený na oslavu hodnoty a dôležitej úlohy, ktorú náš otec zohráva v našom živote po celý rok. Mnoho obchodov a webov pripraví na oslavu Dňa otcov niekoľko špeciálnych ponúk. Pri príležitosti Dňa otcov ponúka Dealworlds.com najlepšie ponuky na legálny, bezpečný a ekonomický nákup operačných systémov, balíkov Office a iného skvelého softvéru spoločnosti Microsoft, ktorý poskytuje produktivitu a flexibilitu pri práci na diaľku, online štúdiu alebo online stretnutiach.

Plánujete aktualizáciu počítača, obnovu softvéru pre lepšiu prácu alebo prípravu darčekov na dovolenku? Dealworlds je tu pre vaše služby.

Polovičná cena v operačnom systéme

Kód kupónu: ETK50

Aktualizácia na najnovší systém zabezpečí, aby sa počítač stal oveľa výkonnejším. Dohoda ponúka masívnu 50% zľavu na všetky produkty Windows 10 v predaji, takže môžete upgradovať bez obáv o cenu.

Paušálna 60% zľava na MS OFFICE SUITES

Kód kupónu: ETK62

Produkty MS Office sú dobrou voľbou pre prácu i online štúdium a vďaka poklesu ceny sa dajú ľahko zohnať. Balík pomáha ušetriť viac, ak potrebujete obidve z nich.

Ďalšia ponuka - 55% zľava

Kód kupónu: ETK55

V obchode nájdete aj možnosti pre Mac, ako aj domáce a obchodné verzie 2016 a 2019. Hľadáte softvér na štúdium alebo na profesionálne použitie? ponuku pVyužite túto oužitím kódu „ETK55“.

Dealworlds ponúka vynikajúce služby a špecializovaný automatizovaný systém, ktorý poskytuje bezkonkurenčnú efektivitu a zaručuje 100% spokojnosť zákazníkov! Obchod tiež prijíma platby prostredníctvom bezpečných a zabezpečených služieb, ako sú PayPal alebo kreditná karta. Zákaznícka podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni (support@dealworlds.com), vám zabezpečí pomoc, kedykoľvek to bude potrebné.

9 komentárov

Anti Bot reakcia na: Platená inzercia: Špeciálna zľava ku dňu otcov až 62%

19.6.2021 08:06
To ste všetci boti v týchto príspevkoch? Kde na škole prosím Vás berú iné formáty dokumentov ako excel alebo word? Nemám slov hlavne že to píšete z windowsov :DDDD
Reagovať

RE: sa zobuď reakcia na: Anti Bot

19.6.2021 12:06
doba pokročila, každý normálny učiteľ berie dnes *.odt
Reagovať

Som dôchodca a bežím od roku 2008 na Ubuntu reakcia na: Platená inzercia: Špeciálna zľava ku dňu otcov až 62%

18.6.2021 13:06
Bežím na Ubuntu, všetok soft zadara a netreba antivírus, keď aktualizuješ pravidelne.
Reagovať

Neviete niekto ako sa toten Linux instaluje? Som dochodkyna a nechce sa mi platit servisneho technika :-) reakcia na: Platená inzercia: Špeciálna zľava ku dňu otcov až 62%

18.6.2021 12:06
Neviete ako sa toten Linux instaluje? Som dochodkyna a nechce sa mi platit servisneho technika. Radsej by som si to sama nainstalovala, vraj je to zadarmo cele. Hadam si nepokazim pocitac. Chcem vytriet windows10 a dat si tam Ubuntu Linux, som vyguglila, ze ten je najpouzivanejsi a jednoduchy. To musim toten Rufus portable stiahnut? A potom ubuntu toten iso obraz? Potom sturim do usbcka klucik a nainstalujem si to? Potom som vyguglila, ze pri starte pocitaca stlacim f2 alebo del a vojdem do uefi? A tam ten usb klucik dam v polozke boot na prve miesto, dam save and restart? A potom mi nabehne ubuntu live? Hadam to nepokazim :-/ Idem na to ludkovia.
Reagovať

RE: Uz mi to nabehlo, mam nainstalovany Ubuntu Linux, teraz tote prikazy na instalaciu programov? reakcia na: Neviete niekto ako sa toten Linux instaluje? Som dochodkyna a nechce sa mi platit servisneho technika :-)

18.6.2021 14:06
Dobre nainstalovala som Ubuntu, teraz tote prikazy na instalaciu programov? Vyguglila som, ze fotky spracovava toten blender? A toten gimp a tota krita a inkscape. Tak teraz po jednom zadam do toteho prikazoveho riadka: sudo apt-get install krita enter a moje spravcovske heslo hej? Nepokazim nic? Hadam nie, idem to tam zadat, podla guglu by to malo ist. Aha teraz vidim v gugli, ze to ma toto ubuntu softwerove centrum, hadam to tam poklikam, zakliknem si a dam instalovat. To je zadarmo? Neplatim nic, vsak? Parada a som na Linuxe. Hadam mi to nepokazia po sieti toty vandali internetovi, co ich volaju hekeri. Budem to pravidelne aktualizovat. Este tu citam, ze pre bezpecnost si mam stiahnut toten dajaky virtual box a do neho vlozit toten obraz iso nejakeho Linuxu a len kliknut start dajakeho virtualneho stroja. To sa naozaj da? A toten virtualny stroj vraj len vymazem, ked sa mi dokazi, tu citam, ze aby mi to neovplivnilo hlavny Linux. Joj len ja mam len ramku totu malu styri giga mi tu na nalepke od notbuku pise. To asi nepojde toten virtual box. No tak nic, som rada, ze mam aspon Linux aj ked toten virtualny mi nepojde citam v gugli mam malu ramku. Ta dakujem vam vsetkym za podporu, uz mam ubuntu linux ta surfujem recepty i fejsbuk i toten gemail na imejly. Dakujem vam vsetkym za podporu, musime pomahat starsim s totym digitalnym gramotnostou. Majte sa pekne ludkovia.
Reagovať

RE: reakcia na: Neviete niekto ako sa toten Linux instaluje? Som dochodkyna a nechce sa mi platit servisneho technika :-)

18.6.2021 13:06
oki
Reagovať

RE: Teta, máte to správne, choďte na to... reakcia na: Neviete niekto ako sa toten Linux instaluje? Som dochodkyna a nechce sa mi platit servisneho technika :-)

18.6.2021 13:06
Máte to správne, malo by Vám to nainštalovvať Linux.
Reagovať

RE: RE: Ahojte tetušky, aj ja čo mám známych, všetko prešlo na Linux reakcia na: RE: Teta, máte to správne, choďte na to...

18.6.2021 13:06
Výborne teta, aj ja čo mám známych, všetko prešlo na Linux. Je to bezpečnejšie a je tam veľa programov zadarmo.

Riešením je Linux a wps office, či libre office, my takto v škole fungujeme dlho na modernýchLinuxoch https://www.wps.com/linux/ reakcia na: Platená inzercia: Špeciálna zľava ku dňu otcov až 62%

18.6.2021 12:06
Prešli sme so spolužiakmi na Linux a učiteľ v škole tiež, nepoužívame platené produkty microsoft. Keď učiteľ žiada prácu, tak ju píšeme poväčšine v libre office, wps office a aj mu ju tak odovzdávame. Žiadny Windows10, či ms word. To má dnes zaplatené málokto. Prípadne niektorí píšu práce v google docs a zdieľajú s učiteľom dokument cez gdrive a tak mu ho odovzdávajú. Sme študáci, kto by to platil ;-)
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať