Platená inzercia: Výpredaje a zľavy na Dealworlds: Windows 10 Pro len za 7,25 €

0

Prezrite si výpredaj softvéru počas prechodu jari do leta a ušetrite! Vďaka týmto zľavám a akciám ľahko získate rôzne druhy softvérových produktov, ktoré poskytujú silnú podporu pre upgrade počítača, prácu na diaľku a štúdium. Pre zníženie ceny môžete použiť kupóny a zľavy, ktoré je možné získať ihneď, takže udržanie vašej produktivity a flexibility bude vyžadovať iba nízke náklady. Prezrite si tieto ponuky a nemôžete zlyhať pri šetrní na ohromujúcom a globálne prijatom softvéri spoločnosti Microsoft.

Potrebujete Win10 Pro, Office 2019 alebo LTSC? Užite si svoje exkluzívne zľavy a úspory na Dealworlds.

Propagácia základných softvérov

Špeciálna cena poskytuje pohodlie pri nákupe populárnych produktov, ako sú Windows 10 pro a Ms Office 2019. Môžete ich získať priamo bez použitia kupónu. Takže si ich nenechajte ujsť.

Polovičná cena systému Windows

Kód kupónu: EDW50

Vychutnať si zľavu nebolo nikdy jednoduchšie. Okamžite jedným kliknutím pridajte položky do svojho nákupného zoznamu a potom použite kód kupónu. V Dealworlds je tak ľahké nakupovať.

ZĽAVA 62% na balíkové produkty, ušetrite ešte viac

Kód kupónu: EDW62

Kombinácie produktov a balíky poskytujú ďalší pokles ceny pri nakupovaní.

ZĽAVA 55% na rôzne výrobky

Kód kupónu: EDW55

K dispozícii sú aj iné typy výrobkov. Možno hľadáte softvér pre domáce, študijné alebo profesionálne účely? Uvedené výrobky sú vhodné a za dobrú cenu.

Na tento účel stačí v nákupnom košíku použiť kód „EDW55“.

Proces nákupu je jednoduchý a k dispozícii sú spôsoby platby viacerými spôsobmi. Všetky tieto propagačné akcie a špeciálne zľavy uvedené vyššie sú časovo obmedzené a platné iba do vypredania zásob - takže ak chcete čím skôr upgradovať počítačový softvér, určite by ste si mali vziať jednu z ich propagačných akcií.

Ak narazíte na nejaké problémy alebo máte len pár otázok, môžete sa obrátiť na tím zákazníckych služieb, ktorý vám pomôže slovami a skutkami! Pre akýkoľvek typ kontaktu im jednoducho pošlite e-mail na nasledujúcu adresu: support@dealworlds.com.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať