SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Pokec.sk vylepšil svoju mobilnú aplikáciu

Tlačové správy
0
Najväčší slovenský komunitný portál Pokec.sk úspešne uviedol koncom minulého roka na trh novú mobilnú aplikáciu. Teraz prináša ďalšie vylepšenia.

Najnavštevovanejšia slovenská sociálna sieť - Pokec po krátkom čase prichádza opäť s niečím novým vo svojej mobilnej aplikácii, ktorú uviedla na trh na konci minulého roka. Dnes má len prostredníctvom operačného systému Android už takmer 80 000 stiahnutí. Vďaka mobilnej aplikácii môžu byť používatelia Pokecu online cez svoj mobil a mať tak viac ako 1 000 000 priateľov vo vrecku.

V aplikácii je možné posielať a prijímať správy rýchlej pošty (RP), vyhľadávať používateľov a vidieť, kto si pozrie váš profil alebo fotky. S notifikáciami vám už nič neunikne, pretože vás upozornia na všetky nové RP, prihlásených priateľov aj na návštevníkov vášho profilu, fotoalbumov a najnovšie aj na nové e-maily. V najnovšej verzii aplikácie už môžete nahrávať svoju profilovú fotku priamo z mobilu a kedykoľvek ju meniť, rovnako aktuálnou novinkou je možný priamy preklik do Azet e-mailu.

Len pripomenieme, že v aplikácii Pokec je možné vyjadrovať svoje emócie prostredníctvom smajlíkov a s pluskom má používateľ k dispozícii navyše archív RP správ s vyhľadávaním. Aplikácia dbá aj na súkromie používateľov. Aby bolo konto používateľa v bezpečí, aplikáciu je možné zabezpečiť PIN kódom a anonymnými notifikáciami.

Aplikáciu si môžete stiahnuť bezplatne na:

Google play: play.google.com

iTunes: itunes.apple.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať