SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Pozrite si nový dizajn Facebooku. Ponúka tmavý režim, viac voľného miesta a väčšie písmo

1

Facebook prešiel vo svojej histórii už štyrmi redizajnmi, no ten najnovší piaty môže byť najvýraznejší zo všetkých. Predstavený bol síce už minulý rok, no až teraz začala spoločnosť niektorým používateľom sprístupňovať na webe nový vzhľad, ktorý prináša veľký posun v tom, ako Facebook vyzerá a funguje na stolovom a mobilnom zariadení.

Aktualizácia rozhrania kladie väčší dôraz na Skupiny (Groups) a Udalosti (Events), čo sú dva z najväčších dôvodov, prečo ľudia denne navštevujú Facebook. News Feed bude na novom Facebooku vystupovať oveľa menej. Nový Facebook je čistejší, jasnejší a modernejší. K dispozícii je biely dizajn, ale veľa používateľov iste ocení tmavý režim, ktorý je v poslednom čase v trende.

Ďalšie charakteristické znaky nového rozloženia sú viac voľného priestoru a väčšie fonty. Webová stránka pre stolové počítače aj mobilná aplikácia dostanú aktualizáciu automaticky, na niektorých účtoch sa dokonca možno prihlásiť do poradovníka.  Facebook tiež údajne ponúka možnosť kedykoľvek prepnúť späť na starý dizajn.

Zdroj: pocket-lint.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
dizajn grafika internet web online Digital dáta

1 komentár

žiadna novinka reakcia na: Pozrite si nový dizajn Facebooku. Ponúka tmavý režim, viac voľného miesta a väčšie písmo

30.1.2020 14:01
tento vzhľad je dostupný už aspoň rok
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať