Pozvánka na predstavenie nových serverov PowerEdge.NEXT: dvojnásobný výkon pri polovičnej spotrebe

0

Pozývame vás na slovenskú premiéru najnovších serverov PowerEdge.NEXT s procesormi Intel Xeon Scalable, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali náročným požiadavkám dynamického biznisu a pomáhali efektívnejšie zvládať výpočtovo náročné úlohy ako je analýza údajov. Nové portfólio serverov je vybavené najvýkonnejšou AI technológiou.

Prednášky budú zamerané na predstavenie možností štvrtej generácie procesorov Intel Xeon Scalable, na efektívnu správu a využívanie výkonu nových serverov a taktiež príklady scenárov ako môžu nové servery akcelerovať digitálnu transformáciu v rôznych odvetviach. 

Nové servery PowerEdge.NEXT, navrhnuté s ohľadom na vysokú efektívnosť a bezpečnosť, sú vybavené technológiou inteligentného chladenia Smart Flow, ktorá pomáha znižovať emisie CO2, čo spolu s výkonnými a zároveň energeticky efektívnymi procesormi umožňuje budovať udržateľné dátové centra. 

Architektúra nových serverov je zameraná na dosiahnutie najvyššej možnej úrovne kybernetickej bezpečnosti. Servery novej generácie boli navrhnuté tak, aby využívali prístup nulovej dôvery. Rozšírené bezpečnostné funkcie serverov sú špeciálne určené na pomoc pri overovaní bezpečnosti dodávateľského reťazca od návrhu až po dodanie.

Servery sú vhodné pre organizácie s vysokými požiadavkami na výkon pre analýzu údajov, AI, HPC scenáre, či virtualizáciu. Nové servery PowerEdge.NEXT sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám poskytovateľov cloudových služieb. Bez ohľadu na scenáre nasadenia, aktualizovaný monitorovací softvér umožní zákazníkom lepšie spravovať výkon ich serverov a jednoduchá integrácia podporuje modernizáciu IT infraštruktúry.

Zaregistrujte sa už teraz na PowerEdge.NEXT.

Na záver eventu vás čaká príjemné hudobné vystúpenie a skvelé jedlo od tímu FACH Bistro, ktorý získal niekoľko ocenení doma i v zahraničí.

Tešíme sa na Vás 20. apríla 2023 v záhrade Bistra FACH v srdci Bratislavy.

 

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať