SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Prečo je virtuálna kancelária pre vašu firmu ideálnym riešením?

Tlačové správy
0

Čoraz viac nových aj dobre zabehnutých podnikateľov sa dnes rozhoduje pre „štíhlu“ metódu fungovania, pri ktorej využívajú len základné a nevyhnutné štruktúry podnikania. Znamená to, že na zariadenie a riadenie kancelárie, ktoré je pre biznis nevyhnutné, sa plytvá menej času a peňazí. Platí to najmä pre klasické kancelárske priestory a sídla firiem, ktorých fyzická podoba sa v dnešnom svete ukazuje ako nákladovo neefektívna a zbytočná, na základe čoho je veľmi dobre alternovaná virtuálnym sídlom firmy.

Je však v tomto modernom digitálnom veku skutočne najvyšší čas vzdať sa myšlienky tradičnej kancelárskej štruktúry? Súdiac podľa rastu popularity služieb virtuálneho sídla v posledných rokoch je odpoveď v mnohých prípadoch áno!

Uvoľnením času a využitím kvalitného poskytovateľa služieb virtuálneho sídla, akým je napríklad Mojesidlo.sk, môžete získať viac času na produktivitu, pretože sa zbavíte všetkých svojich časovo náročných kancelárskych úloh spojených s prevádzkou priestoru, pričom neprídete o dobrú lokalitu a z nej vyplývajúcu rovnako skvelú povesť firmy.


Zdroj: kenary820/Shutterstock.com

Výhody virtuálneho sídla firmy Bratislava

Každá zakladajúca firma musí mať pre splnenie zákonom stanovených podmienok na jej zápis do ORSR (obchodného registra Slovenskej republiky) k dispozícii registračné sídlo s potrebným označením a poštovou adresou i schránkou. Využívanie súkromných adries či prenájom obchodných priestorov sa však v dnešnej dobe ukazuje ako neefektívne a príliš drahé riešenie.

Ak sa rozhodnete pre možnosť služby moderného virtuálneho sídla firmy Bratislava, získate hneď niekoľko veľmi cenných výhod. Kompletná služba virtuálnej kancelárie predstavuje pre firmy inovatívne riešenie, ktorým si šetria čas, peniaze a energiu na jej riadenie.

Registračné sídlo firmy v Bratislave je mimoriadne výhodná alternatíva, pretože vám poskytuje komfort, ktorý na svoje fungovanie potrebujete. S registračným sídlom evidenčného charakteru získavate súhlas so zriadením sídla v reprezentatívnych priestoroch priamo od vlastníka nehnuteľnosti.

Označenie firmy, poštová adresa a schránka tento základný komfort dopĺňajú, pričom vám virtuálne sídlo firmy v základnom balíku umožňuje využívať služby evidencie doručenej pošty v on-line systéme. O prichádzajúcej zásielke ste informovaný prostredníctvom e-mailovej alebo SMS notifikácie. To všetko prehľadne a vďaka aplikácii kontrolujete aj zo svojho mobilu.

Služba, ktorá vám šetrí čas aj náklady

Hlavným cieľom používania kompletného virtuálneho sídla je úplne nahradiť vaše každodenné povinnosti spojené s prijímaním a administratívou, ktoré by za normálnych okolností potrebovali kamennú kanceláriu a tím zamestnancov so svojimi potrebami a nákladmi. Virtuálna kancelária sa o všetky tieto veci postará a vy sa tak budete môcť sústrediť na svoju prácu a biznis.

Aj bez geografického obmedzenia máte prístup k doručenej pošte, môžete požiadať o jej náhľad alebo prenájom zasadacích priestorov, ktoré sa vám v priebehu podnikania určite neraz zídu.

Zlepšíte imidž svojej firmy

Pre živnostníka alebo sólo podnikateľa bez existujúcej kancelárie je moderné a kompletne zariadené virtuálne sídlo so svojou výhodnou polohou aj dokonalým reklamným nástrojom, ktorý skutočne pomôže zlepšiť imidž vašej spoločnosti.

Na vizitkách, webovej stránke alebo v písomnej komunikácii sa bude táto adresa dokonale vynímať, poskytne vám široké portfólio výhodných služieb a pritom nemusíte platiť žiadne vysoké faktúry za drahé účty elektrickej energie vyplývajúce z prevádzky sídla firmy. 

Úvodný obrázok zdroj: fanjianhua/Shutterstock.com

Zobrazit Galériu

seocentrum.sk

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať