SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Rakuten Viber uvádza novú natívnu digitálnu funkciu My Notes určenú pre lepšiu organizáciu práce

Tlačové správy
0

Rakuten Viber, jedna z popredných komunikačných aplikácií na svete predstavuje úplne novú funkciu My Notes. Tá užívateľom pomôže lepšie zorganizovať ich kažodenné činnosti a kumunikáciu v aplikácii.

V dnešnej dobe je multitasking bežnou záležitosťou. Pri práci neustále dostávame správy, ľudia nám volajú, posielajú fotky a videá, a tak môže byť niekedy náročné všetko sledovať. Stiahnutie ďalšej aplikácie, ktorá sa špecializuje na organizáciu práce, tiež nie je riešením. Viber tak prichádza s novou funkciou nazývanou My Notes, ktorá užívateľom umožní lepšiu organizáciu a prehľad o úlohách, fotografiách, pripomienkach a ďalších organizačných veciach na jednom mieste. Viber v súčasnej dobe používa viac než jedna miliarda ľudí po celom svete a každú minútu v aplikácii prebehne 700 miliónov interakcií. Nová funkcia im prináša možnosť, ako si zjednodušiť každodennú prácu a celý proces urobiť efektívnejší a užívateľsky príjemnejší.

„Našim cieľom je prichádzať s riešeniami, ktoré zjednodušia život našich užívateľov a presne to im umožní funkcia My Notes“, povedal Ofir Eyal, COO, Rakuten Viber. „Pre našich užívateľov je veľmi dôležité zaistenie bezpečnosti komunikácie, ktorú im Viber ponúka spolu s vylepšenými funkciami a rýchlejším fungovaním aplikácie. Sme veľmi radi, že im teraz môžeme ponúknuť lepšie si zorganizovať myšlienky a úlohy priamo v rámci aplikácie.“

Najnovšie informácie o aplikácii Viber sú pre vás vždy pripravené v oficiálnej komunite Viber Slovakia. Tu se dozviete novinky o nástrojoch v aplikácii a môžete se tiež zúčastniť zajímavých ankiet.

Viber

Všetky autorove články
Viber my Notes organizacia apliakcia funkcia

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať