CANON_122023 CANON_122023 CANON_122023

SAP SuccessFactors Mobile bude v novom dizajne k dispozícii v Apple App Store

Tlačové správy
0

Spoločnosť SAP predstavila úplne nový dizajn aplikácie SAP SuccessFactors Mobile pre iOS, ktorá sa tento mesiac objaví v Apple App Store. Nový dizajn vznikol v rámci partnerstva Apple a SAP a využiť ho môže viac ako 47 miliónom používateľov riešení SAP SuccessFactors pre riadenie ľudského kapitálu na celom svete.

Dnes, v ére digitálnej pracovnej sily, je mobilný prístup kritický. SAP SuccessFactors Mobile poskytuje okamžitý prístup k HR službám naprieč riešeniami SAP SuccessFactors HCM Suite. Pomáha tak zvýšiť biznis agilitu a odstraňuje nepotrebné zdržania v prípade, že sú zamestnanci v teréne. „Naša digitálna transformácia sa výrazne opiera o HR s prístupom 'mobil a cloud na prvom mieste', ktorý stojí na riešeniach SAP SuccessFactors,“ hovorí Aleš Drábek, Chief Digital and Disruption Officer v Conrad Electronic. „Optimalizované pre mobily nielen šetria čas a dávajú používateľom viac možností. Prenášajú aj pracovnú silu a HR do budúcnosti a podporujú tak celkovú digitalizáciu spoločnosti.“

Medzi aktualizácie, ktoré sú teraz dostupné používateľom SAP SuccessFactors Mobile patria:

  • nepretržitý manažment výkonu a hodnotenia výkonu
  • certifikáty školení, história, zoznam úloh, vyhľadávanie v katalógu a schvaľovanie
  • časové prehľady
  • žiadanky a schvaľovanie
  • vylepšené vyhľadávanie a organizačná schéma
  • jednotné používanie na iPhone i iPade
  • vylepšenia ako je zjednodušená obrazovka so zoznamom úloh, prerobený manažérsky tímový pohľad a reorganizované profily ľudí

„Zamestnanci vyžadujú na prácu, spojenie a komunikáciu intuitívne, jednoduché nástroje. SAP SuccessFactors Mobile im dáva prístup k našim popredným riešeniam zo zariadenia podľa vlastného výberu. Teší nás partnerstvo s Apple, takže môžeme skutočne pomôcť firmám maximalizovať produktivitu, zapojenie a vášeň,“ povedal James Harvey, globálny šéf Engineering and Service Delivery Operations v SAP SuccessFactors.  

Viac o riešení SAP SuccessFactors Mobile nájdete na produktovej stránke a vo videu tu a tu. Navštívte nás aj na  SAP SuccessFactors website alebo v SAP News Center.

SAP

Všetky autorove články
SAP Apple App Store

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať