SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

SAP oznámil dátum, dokedy bude podporovať svoju ERP platformu

Tlačové správy
0

Spoločnosť SAP oznámila svoj záväzok poskytovať podporu systému SAP S/4HANA minimálne do konca roka 2040. SAP okrem toho ponúkne aj mainstreamovú údržbu pre hlavné aplikácie balíka SAP Business Suite 7 do konca roka 2027 s možnosťou jej predĺženia do konca roka 2030.

„Naši zákazníci potvrdzujú, že v budúcnosti počítajú so SAP S/4HANA. Od SAP očakávajú dlhodobý záväzok voči tejto platforme,“ hovorí Christian Klein, co-CEO a člen predstavenstva SAP SE. SAP S/4HANA je smart balík ďalšej generácie, ktorý firmám umožňuje transformovať sa na inteligentný podnik. Využíva nástroje a automatizáciu založenú na umelej inteligencii. Zároveň dláždi cestu ku cloudovým a hybridným architektúram, keď výrazne zjednodušuje IT prostredie a znižuje celkové náklady na vlastníctvo. SAP S/4HANA si už vybralo viac ako 13 800 zákazníkov a tisícky z nich ju aktívne nasadili.

SAP sa teraz zaviazal, že bude podporovať SAP S/4HANA do konca roka 2040. To zákazníkom pomôže inovovať a priniesť tak revolúciu do obchodných procesov s optimálnou flexibilitou a zároveň ochráni ich existujúce investície. „Poskytovanie podpory pre SAP S/4HANA až do roku 2040 im dodáva dôveru pri plánovaní budúcnosti,“ hovorí Joshua Greenbaum z konzultačnej spoločnosti Enterprise Application Consulting.

SAP okrem toho spresnil aj plán údržby balíka SAP Business Suite 7. Pre jeho hlavné aplikácie predĺžil lehotu o dva roky do roku 2027. Počas tejto ukončujúcej fázy bude poskytovať služby, ktoré zákazníci potrebujú, bez zmien v kontrakte i ďalších poplatkov. Od roku 2028 si budú môcť zákazníci, ktorí prechádzajú na SAP S/4HANA, vybrať voliteľné predĺženie o ďalšie tri roky. Ostatní budú automaticky presunutí na individuálny model údržby.

Pre viac informácií navštívte SAP News Center. Sledujte SAP na Twitter @sapnews

SAP

Všetky autorove články
SAP podpora ERP platforma

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať