SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

eHONOR zahájil predaj našliapnutých smart hodiniek HONOR MagicWatch 2

Tlačové správy
0

HONOR, globálna značka smartfónov, uviedla na trh nový produkt HONOR MagicWatch 2. Tieto inovatívne hodinky potvrdzujú vynikajúcu kvalitu nositeľných produktov HONOR, a to vďaka 14-dennej[1] výdrži batérie poháňanej čipsetom Kirin A1, inteligentným a premysleným technológiám na monitorovanie fitness a zdravia, prispôsobiteľným ciferníkom a štyrom druhom remienkov. HONOR MagicWatch 2 s týmito skvelými funkciami kúpite za 199 €.

HONOR MagicWatch 2 sú ďalším silným produktom, ktorý nám pomáha naplniť našu 1+8+N IoT stratégiu,” hovorí George Zhao, prezident spoločnosti HONOR. “HONOR MagicWatch 2 predstavujú ďalší veľký krok spoločnosti k vytvoreniu integrovaného ekosystému prepojených smart produktov. HONOR MagicWatch 2 posilňujú naše progresívne myslenie v dizajne smart hodiniek a vývoji nositeľných výrobkov. Či ste v práci alebo práve v posilňovni, HONOR MagicWatch 2 vám zaistia optimálny výkon.

15 fitness režimov, ktoré budú vaším verným spoločníkom pri cvičení

S cieľom podnietiť osobnejší, rozmanitejší a účinnejší fitness štýl, HONOR MagicWatch 2 podporujú 15 režimov cvičenia vrátane 8 outdoorových a 7 indoorových športov, od behu vonku, turistiky, bicyklovania či triatlonu až po plávanie vo vnútornom bazéne, voľný tréning či cvičenie na veslovacom trenažéri.

Okrem 15 fitness režimov HONOR MagicWatch 2 podporujú 13 profesionálnych indoorových a outdoorových bežeckých trás od začiatočníka až po pokročilú úroveň. Či už práve začínate s behom, alebo naopak ste už skúsený bežec, ktorý chce dosiahnuť viac, HONOR MagicWatch 2 vám dokážu ponúknuť perfektné trasy a motiváciu na dosiahnutie vašich cieľov. HONOR MagicWatch 2 sú taktiež vybavené inteligentným spoločníkom, ktorý vám v reálnom čase ponúka rady na zlepšenie vášho výkonu počas cvičenia.

Pokročilý poradca v oblasti zdravia a wellness

HONOR MagicWatch 2 vytvárajú novú definíciu monitoringu zdravia spojením troch špičkových technológií, ktoré prinášajú presné odporúčania na zlepšenie zdravotného stavu v reálnom čase a informácie, ktoré majú používateľom pomôcť žiť zdravšie a zlepšiť kvalitu ich života v rôznych aspektoch

Vďaka HUAWEI TruSleep™2.0 technológii dokážu HONOR MagicWatch 2 presne odsledovať a diagnostikovať 6 bežných typov porúch spánku a zároveň poskytnúť viac než 200 odporúčaní na zlepšenie kvality vášho spánku. HONOR MagicWatch 2 taktiež dokážu odmerať vašu úroveň stresu, keď sa cítite napätý, a znížiť ju pomocou dychových cvičení prostredníctvom HUAWEI TruRelax™ technológie. HUAWEI TruSeen™ zase zabezpečuje 24/7 monitoring tepu srdca a upozorní vás, ak sa jeho hodnoty pohybujú nad alebo pod normálnou úrovňou. HONOR MagicWatch 2 sledujú váš srdcový tep a zaznamenávajú SWOLF skóre, vzdialenosť, rýchlosť a spálené kalórie aj pod vodou, a to vďaka odolnosti voči vode do hĺbky 50 metrov. Všetky údaje o vašom zdraví je možné synchronizovať s predinštalovanou aplikáciou HUAWEI Health, aby ste si mohli viesť vlastné záznamy a dozvedieť sa viac o svojej fyzickej kondícii.

Smart funkcie

HONOR MagicWatch 2 vám vďaka Bluetooth umožňujú uskutočňovať a prijímať hovory prostredníctvom slúchadiel alebo vstavaného reproduktoru a mikrofónu aj zo vzdialenosti 50 metrov od vášho telefónu. 

Na displeji sa taktiež po prepojení s telefónom zobrazia upozornenia z SMS správ, e-mailov či kalendára.

Pre jednoduchý prístup sú k dispozícii aj vstavané aplikácie vrátane počasia, budíka, časovača, nájdenia vášho telefónu a mnoho iných. HONOR MagicWatch 2 poskytujú 4 GB interné úložisko, z čoho 2 GB môžu byť využité na ukladanie hudby. Môžete si vypočuť až 500 piesní bez toho, aby ste mali pri sebe svoj smartfón.

HONOR MagicWatch 2 sa môžu pochváliť 1,39-palcovým AMOLED dotykovým displejom, špičkovými technológiami na monitorovanie zdravia a wellness, batériou s dlhou životnosťou a prispôsobiteľnými ciferníkmi. HONOR MagicWatch 2 sú k dispozícii v dvoch veľkostiach – 46 mm a 42 mm.

 

Honor

Všetky autorove články
Honor smart hodinky magicwatch2

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať