TCL 2022 TCL 2022 TCL 2022

Samsung Galaxy Fold 2 by mohol prísť v auguste. A bude lacnejší ako jeho predchodca

1

Každý, kto sleduje technologické novinky, v súčasnosti očakáva príchod druhej verzie Galaxy Fold. Zatiaľ Samsung nič oficiálne neoznámil, ale zvesti naznačujú, že Galaxy Fold 2 by mal byť uvedený v auguste spolu s radom Galaxy Note 20. Juhokórejské zdroje tvrdia, že Samsung začal mobilizovať dodávateľov na hromadnú výrobu svojho ďalšieho skladacieho smartfónu, takže by sme sa ho naozaj mohli dočkať v auguste.

Podľa predchádzajúcich správ by Galaxy Fold 2 mal ponúkať lepšie interné vybavenie a nižšiu cenovku. Objavili sa správy, že telefón bude o 100 dolárov lacnejší ako Galaxy Fold, čo znamená, že ceny sa môžu začínať od 1880 dolárov. Galaxy Fold 2 bude pravdepodobne vybavený technológiou Ultra Thin Glass od spoločnosti Samsung, ktorú využíval aj Galaxy Z Flip.

Podľa juhokórejských zdrojov bola v týchto dňoch zadaná objednávka na toto sklo, ktoré by malo by urobiť Galaxy Fold 2 oveľa odolnejším, ako bol jeho predchodca. Okrem toho Samsung pravdepodobne zvýši aj produkciu Galaxy Fold 2. Ak sa vyrobilo 500 000 kusov pôvodného Galaxy Fold, mohli by sme sa dočkať až jedného milióna kusov Galaxy Fold 2.

Zdroj: in.mashable.com.

Redakcia

Všetky autorove články
Samsung Galaxy smartfon dizajn

1 komentár

. reakcia na: Samsung Galaxy Fold 2 by mohol prísť v auguste. A bude lacnejší ako jeho predchodca

29.5.2020 23:05
to je tak telefon dobry pre dochodcov a deti, ktorym nebude vadit ciara cez stred obrazovky
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať