SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Samsung a illycaffè oznamujú celosvetové partnerstvo

Tlačové správy
0
Po novembrovej spolupráci oboch firiem v Samsung GALAXY Studio v newyorskom SOHO a v rámci veľtrhu CES 2014 v Las Vegas na začiatku januára sa taliansky výrobca prvotriednej kávy illycaffè a popredná svetová technologická spoločnosť Samsung dohodli na spolupráci v rámci mnohoročného partnerstva.

Samsung bude reprezentatívnym predajniam spoločnosti illycaffè poskytovať riešenia v podobe pútavej technologicky vyspelej zábavy a služieb a illycaffè bude zase v prezentačných priestoroch a na akciách spoločnosti Samsung po celom svete ponúkať pôžitok z vynikajúcej kávy.

„Cieľom spoločnosti Samsung je pomáhať ľuďom žiť bohatší, jednoduchší a zmysluplnejší život," uviedla Younghee Lee, výkonná viceprezidentka pre globálny marketing divízie IT & Mobile spoločnosti Samsung Electronics. „Hľadáme inovátorov, ako je spoločnosť illy, ktorí zdieľajú naše odhodlanie zlepšovať každodenný život ľudí a ktorí sa chcú stať našimi partnermi. Spoločne sa tešíme na to, že túto spoluprácu posunieme v blízkej budúcnosti na ďalšiu úroveň tým, že ju nadviažeme v nových oblastiach a ďalších spoločných projektoch a povzbudíme kreativitu, inovatívnosť a nadšenie nad šálkou výbornej kávy."

„Sme naozaj hrdí na to, že môžeme oznámiť uzavretie partnerstva so spoločnosťou Samsung," povedal Andrea Illy, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti illycaffè. „Spoločnosť illycaffè sa vždy pohybovala na špici tvorivého a inovatívneho úsilia. Samsung je pre nás prirodzeným spojencom vo vývoji novej maloobchodnej koncepcie, v rámci ktorej nie sú fyzické a digitálne zážitky obmedzované žiadnymi hranicami. Ich nadšenie pre skutočnú kreativitu a bezkonkurenčne odborné znalosti
v oblasti technologických inovácií a nových médií nám pomôžu vytvoriť po celom svete úplne novú generáciu kaviarní."

Dohoda počíta so zdieľaním zdrojov oboch spoločností s cieľom maximálne využiť vzájomné prednosti a značkové aktíva, t.j. dlhoročné skúseností spoločnosti Samsung v oblasti technologických inovácií, elektronických zariadení a multimediálneho obsahu a odborných znalostí spoločnosti illycaffè v oblasti maloobchodného marketingu prvotriednej kávy, potravín a nápojov a jej napojenie na najrôznejšie umelecké projekty. Pozornosť, ktorú obe firmy venujú ľudskej tvorivosti, predovšetkým pokiaľ ide o umenie a dizajn, poskytuje obom značkám spoločnú pôdu.

Obchod illycaffè na londýnskej Regent Street je prvým príkladom tohto partnerstva. Kaviareň v štýle butiku, v ktorej sa tradičný štýl snúbi s najmodernejšími technológiami, ponúka zákazníkom možnosť vychutnať si svoj ​​pobyt a zapojiť sa do pútavej vizuálnej interakcie s prémiovým multimediálnym obsahom. V prvej fáze tohto dlhodobého partnerstva budú do konca roka 2014 okrem spomínaného illycaffè na Regent Street otvorené aj predajne na iných miestach, vrátane kaviarní priamo v obchodoch Samsung. Tieto obchody ponesú označenie „Digitalized by Samsung".

Spoločnosť Samsung poskytne kaviarňam illycaffè celý rad mobilných zariadení GALAXY vrátane tabletov a ďalších inteligentných zariadení, digitálne riešenia vrátane mobilných aplikácií a ďalšie inovatívne riešenia špeciálne vyvinuté pre produkty a obchody illycaffè. Priamo do predajní vyšle spoločnosť Samsung svojich „Samsung anjelov", ktorí budú zákazníkom nápomocní a umožnia im naplno si vychutnať svoj ​​pobyt v predajni.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať