SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Samsung spúšťa predobjednávky na nové 4K QLED TV a ponúka k nim soundbar zadarmo

Tlačové správy
0

Samsung spúšťa špeciálnu predobjednávkovú kampaň na svoje najnovšie 4K QLED televízory pre rok 2019. Navyše, každý zákazník, ktorý si do 31. marca 2019 predobjedná a zaplatí vybraný model najnovšej 4K QLED TV 2019, dostane zadarmo k vybranému modelu aj príslušný soundbar a to v hodnote až 699 Eur. Prvé predobjednané a zaplatené televízory spolu s vybraným soundbarom začne Samsung distribuovať zákazníkom od polovice marca.

Akcia platí len pri predobjednaní do 31. marca 2019 na stránke www.samsung.sk alebo prostredníctvom značkových predajní Samsung.

Samsung vybavil svoje televízory QLED pre rok 2019 priamym zadným podsvietením Direct-Full-Array a technológiou „Ultra Viewing Angle“. Vďaka týmto technológiám dokážu Samsung QLED TV pre rok 2019 poskytovať hlbšie odtiene čiernej, sofistikovanejšie riadenie kontrastu a širšie zorné uhly.*

Po prvotnom nasadení do modelov s rozlíšením 8K vybavil Samsung aj nové modely QLED 4K svojim patentovaným „kvantovým procesorom“, ktorý je vybavený umelou inteligenciou a umožňuje tak televízorom QLED 4K reprodukovať akýkoľvek obsah v rôznych rozlíšeniach s lepším jasom, vyššou kvalitou obrazu a zvukom optimalizovaným pre každú scénu pomocou upscalingu podporovaného umelou inteligenciou.

Všetky televízory Samsung QLED pre rok 2019 podporujú štandard HDR10+, ktorý umožňuje špičkové spracovanie obrazu. Štandard HDR10+ vďaka optimalizácii kontrastu pre každú scénu rozjasňuje jasné scény a stmavuje tmavé scény, aby si užívatelia mohli vychutnať obraz do najmenších detailov.

Zoznam modelov 4K QLED TV 2019 a príslušných soundbarov zaradených do akcie

*Vlastnosti produktu sa môžu líšiť podľa modelového radu.
** Odporúčaná MOC daného soundbaru
Zobrazit Galériu

Samsung

Všetky autorove články
QLED TV televizor 4K soundbar

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať