SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Sound BlasterX Katana vyhrala prestížne ocenenie European Hardware Association Award

Tlačové správy
0

Kriticky uznávaný audio systém ohromuje impozantným výkonom a dizajnom vďaka 5-meničovej konštrukcii s troma zosilňovačmi, výkonným subwooferom, vylepšeným procesorom Sound Blaster®, 24-bit DAC,
Dolby® 5.1 dekódovaniu a 16.8 miliónom farieb svetelného systému Aurora Reactive

Spoločnosť Creative Technology Ltd dnes oznámila, že získali prestížne ocenenie European Hardware Award v kategórii Najlepší reproduktor pre Sound BlasterX Katana počas výstavy Computex v Taipei. Odkedy bol Sound BlasterX Katana predstavený, tak obdržal veľké množstvo fantastických recenzií vďaka svojmu ohromujúcemu zvukovému výkonu.

European Hardware Association organizuje European Hardware Awards, ktoré sa skladá z deviatich najväčších nezávislých technologických stránok z celého kontinentu s kombinovaným publikom pozostávajúcim z 22 miliónov nadšencov technológii. EHA uskutočňuje rozsiahly a podrobný výskum, ktorý sa prezentuje na podujatiach ako je Computex a DISTREE. European Hardware Award je každoročný výber najkvalitnejších hárdverových produktov dostupných na európskom trhu – podľa výberu expertov, ako aj ceny European Hardware Community.

“Sme poctení, že Sound BlasterX Katana bola uznaná ako významný produkt na európskom trhu. Reakcia recenzentov a koncových užívateľov na Sound BlasterX Katana bola pre nás veľmi povzbudivá v posledných mesiacoch. Toto ocenenie je pre nás skutočným ohodnotením a sme zaň vďační. Inšpiruje nás to, aby sme pokračovali v inováciach a vytváraní lepších produktov,” povedal Long Chye Low, generálny riaditeľ spoločnosti Creative.

Creative Technology

Všetky autorove články
Sound BlasterX Katana

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať