SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Spoločnosť HP predstavuje na veľtrhu CES 2020 novú generáciu výpočtových noviniek, ktoré vám umožnia s väčšou slobodou pracovať

Tlačové správy
0

Spoločnosť HP Inc. na tohtoročnom veľtrhu spotrebnej elektroniky CES predstavila svoje najnovšie počítače, displeje a príslušenstvo. Najnovšie inovácie spotrebiteľských a komerčných produktov spoločnosti HP poskytujú používateľom slobodu pracovať bezpečnejšie a konzumovať obsah odkiaľkoľvek, ľahko a jednoducho svoje zariadenia pripojiť, čím dávajú zákazníkom slobodu vyjadriť, aké hodnoty zastávajú, pretože im prinášajú vôbec prvý notebook a puzdro vyrobené z recyklovaných plastov, ktoré by inak skončili v oceáne.

"Je pre nás potešením prinášať zariadenia a používateľské skúsenosti, ktoré nás vedú do budúcnosti a poskytujú novej generácii väčšiu slobodu pri tvorbe a konzumácii obsahu, ako aj pri vzájomnej spolupráci," uviedol Alex Cho, prezident divízie osobných počítačov spoločnosti HP Inc. "V súvislosti s neustále rastúcim významom počítačov poskytuje spoločnosť HP aj naďalej jedinečné zariadenia a inovácie týkajúce sa displejov aj príslušenstva, ktoré poskytujú potrebný výkon pri nízkej hmotnosti, dlhej výdrži a prenosnosti a pri zabezpečení ochrany súkromia."

Vstupujeme do novej dekády a spotrebitelia budú aj naďalej meniť spôsoby využitia technológií a budú požadovať riešenia, ktoré im ponúknu viac slobody v tom, ako pracujú, žijú a hrajú sa. Tridsaťštyri percent amerických zamestnancov by bolo ochotných pristúpiť na zníženie mzdy o 5 % výmenou za možnosť pracovať viac mimo kancelárie. Generácia Z sa venuje online obsahu viac ako 10 hodín denne. Generácia Z a mileniálovia používajú denne v priemere päť rôznych zariadení s obrazovkou, čo prináša výzvy súvisiace s pripájaním týchto zariadení k ekosystému príslušenstva.

VYCHUTNÁVAT SI SLOBODU A VYTVÁRAŤ ÚŽASNÝ OBSAH

HP Spectre x360 15
Výkon: HP Spectre x360 15 ponúka majstrovsky prepracovaný systém tepelnej správy a je doposiaľ najvýkonnejším modelom v produktovej rade Spectre. V maximálnej konfigurácii je srdcom prístroja procesor Intel® Core ™ i7 10. generácie, ktorý dopĺňa najnovšia grafická karta NVIDIA® GeForce a batéria s výdržou až 17 hodín2.

Vychutnajte si obsah: OLED displej s 15,6 palcovou uhlopriečkou, rozlíšením 4K, DCI-P3 a o 30 % širším farebným rozsahom, ktorého zobrazovacia plocha zaberá celých 90 % plochy prístroja, ponúka verné obrazové podanie a žiarivé farby ako nikdy predtým.

Mobilita: Využívajte výhody takmer trikrát rýchlejšieho prenosu súborov vďaka najnovšej technológii Intel® Wi-Fi 6 (gig +), nahrádzajúcu Wi-Fi 5, a upravte si priority a nastavenia siete pomocou nástroja Network Booster v HP Command Center.

Bezpečnosť: Šesť z desiatich zákazníkov fyzicky zakrýva webovú kameru na svojom notebooku, aby sa cítili bezpečnejšie alebo zabránili jej zneužitiu. Zariadenie je vybavené najmenšou IR kamerou HP s veľkosťou 2,2 mm. Prepínač pre vypnutie webovej kamery HP, samostatné tlačidlo pre vypnutie mikrofónu, čítačka odtlačkov prstov umiestnená na klávesnici a Express VPN a LastPass umožňujú bezpečne vytvárať aj konzumovať obsah kedykoľvek a kdekoľvek chcete.

Prémiový servis: S týmto vyšším stupňom podpory už nemusí zákazník svoj notebook nikam nosiť ani posielať. Naopak servis príde za ním. To všetko bez stresu zo zbytočnej administratívy a poplatkov.

HP Spectre x360 15 vyniká krásnym ostro rezaným a dvojito skoseným hranatým vzhľadom dosiahnutým, pomocou vysoko presného CNC obrábania hliníkových dielov, ponúka 90 % pomer zobrazovacej plochy k telu prístroja1 a rámček, ktorý je v hornej aj v dolnej časti oproti predchádzajúcim modelom užší o celých 60 %.

HP ENVY 32 All-in-One (AiO)
Tvorte: Vdýchnite svojim výtvorom život na novom ENVY 32 AiO v maximálnej konfigurácii s až 65 W procesorom Intel® Core™ i7 9. generácie, grafickou kartou NVIDIA® GeForce® RTX 2080, 32 GB pamäťou DDR4 a až 1TB SSD alebo možnosťou duálneho úložiska pre ľahkú prácu s projektmi zahŕňajúcimi fotografie a videá. ENVY 32 AiO je prvé zariadenie typu all-in-one, ktoré sa stalo súčasťou programu NVIDIA RTX Studio. RTX Studio bolo vyvinuté pre kreatívne profesie dneška, podporuje viac ako 40 najlepších svetových aplikácií pre tvorbu obsahu a dizajnu a ponúka ray tracing akcelerovaný pomocou RTX a nástroje využívajúce AI, ktoré v reálnom čase urýchľujú časovo náročné úlohy a úpravy videa vo vysokom rozlíšení.

Zvuk: Nechajte sa pohltiť priestorovým zvukom s vôbec prvým zariadením AiO s najvyššou hlasitosťou a vôbec prvým zariadením AiO s funkciou Advanced Audio Stream – nepotrebujete žiadne ďalšie reproduktory. Vstavané predné výškové reproduktory a subwoofer, vyladené spoločnosťou Bang & Olufsen, vám umožnia vychutnať si pri úpravách a prehrávaní audio obsahu vynikajúci zvuk priamo zo zdroja. Vďaka tomuto jedinečnému audiosystému môžete ľahko streamovať zoznamy skladieb z telefónu do reproduktorov počítača, aj keď je počítač vypnutý.

Design: Od krásneho bezrámčekového skleneného displeja usadeného na pevnom hliníkovom stojane cez matný povrch Nightfall Black zvýraznený žilkovaním dreva Dark Ash až po akustickú tkaninu so žíhaným vzorom - ENVY 32 AiO ponúka premyslené dizajnové prvky, ktoré v súhrne vytvárajú prvotriedny vzhľad. Vďaka jednoduchému prístupu k portom, podpore bezdrôtového nabíjania a klávesnicou pre viac zariadení, ktorú môžete jednoduchým stlačením tlačidla prepínať z jedného zariadenia na druhé, máte na dosah ruky všetko, čo potrebujete.

Počítač HP ENVY 32 AiO, ktorý získal na veľtrhu CES cenu za inovácie pre rok 2020, má najširší displej na svete s rozlíšením 4K pri zariadení typu all-in-one, takže vašej kreativite nestojí nič v ceste.

VIAC SLOBODY, ABY STE MOHLI BEZPEČNE PRACOVAŤ KDEKOĽVEK

HP Elite Dragonfly
Pripájajte sa bezpečne cez siete 5G: HP Elite Dragonfly je vôbec prvým konvertibilným počítačom pre firemné použitie s podporou sietí 5G, vyvinutý s pomocou technológie inteligentného signálu umožňujúcej zvýšiť citlivosť antény. Vďaka tejto inovatívnej technológii dokáže tento vôbec najľahší konvertibilný počítač pre firemné použitie s podporou sietí 5G spĺňať náročné štandardy spoločnosti HP týkajúce sa konektivity. Elite Dragonfly je osadený procesorom Intel® Core™ vPro® 10. generácie a vo svojej triede ponúka najvyspelejšie možnosti konektivity a ochranu súkromia.

Pracujte diskrétne: HP Sure View Reflect je prelomová technológia, ktorá ďalej posilňuje vedúce postavenie spoločnosti HP v oblasti inovácií, týkajúcich sa ochrany súkromia, čo vám umožňuje diskrétne pracovať v rôznych svetelných podmienkach. Stlačením tlačidla na klávesnici si aktivujte režim ochrany súkromia a okamžite tak zabránite zvedavcom v sledovaní informácií na vašej obrazovke.

Lokalizácia: Elite Dragonfly je prvý notebook na svete s vstavanou funkciou inteligentnej lokalizácie od poprednej svetovej spoločnosti Tile™. Ľahko zistíte, kde sa nachádza zabudnutý alebo stratený notebook, alebo v prípade aktivácie voliteľnej služby Tile Premium budete aktívne dostávať upozornenia, ak zariadenie niekde zabudnete.

Udržateľnosť: Elite Dragonfly je prvý notebook na svete, ktorého súčasti sú vyrobené z plastového materiálu, ktorý by inak skončil v oceáne,: Viac ako 82 % jeho mechanických častí je vyrobených z týchto recyklovaných materiálov.

HP Elite Dragonfly je prvý notebook na svete so vstavanou technológiou Tile™.

"Spoločnosť Qualcomm zostáva aj naďalej špičkou v oblasti počítačov podporujúcich konektivitu sietí LTE, ktorá používateľom zabezpečuje rýchle pripojenie na cestách. Sme veľmi radi, že v spolupráci so spoločnosťou HP budeme hlavnou hybnou silou aj v oblasti počítačov s konektivitou sietí 5G," vyhlásil Alex Katouzian, senior viceprezident a generálny riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti Qualcomm Technologies, Inc. "Počítače s modulmi 5G od spoločnosti Qualcomm sú základom prebiehajúcej digitálnej transformácie, ktorá posunie počítačový priemysel vpred a zmení spôsob podnikania."

VIAC MOŽNOSTÍ PRIPOJENIA A VYJADRENIE HODNÔT, KTORÉ ZASTÁVATE

Nové displeje a udržateľné príslušenstvo

Pokročilé dokovacie monitory HP E24d G4 a HP E27d G4 sú novou kategóriou inteligentných displejov, ktoré zásluhou jediného kábla USB-C™ združujúceho prenos videa, dát a elektriny až do príkonu 100 W zefektívňujú pracovný priestor. Jediným tlačidlom môžete spustiť displej aj notebook, a to aj keď je veko zatvorené, a prihlásiť sa pomocou funkcie Windows Hello, ktorá využíva integrovanú webovú kameru pre ochranu súkromia. Oddelenie IT môže zariadenie HP spravovať na diaľku odkiaľkoľvek v sieti a zabezpečiť okamžité rozšírenie periférií.

Dokovacie monitory HP E24d G4 a HP E27d G4 sú prvé monitory na svete s možnosťou sieťovej správy, ktoré možno zároveň spúšťať jedným sieťovým vypínačom .

Puzdro na notebook HP Renew vás podporí vo vašich ekologických iniciatívach. Puzdro je vyrobené z recyklovaných plastových fliaš a upletené do požadovaného tvaru s minimálnym množstvom odpadu pri výrobe.

Rad HP Renew zahŕňa batoh, tašku a aktovku, vyrobené zo 100 % recyklovaného PET, čiže plastových fliaš, ktoré sú rozdrvené na malé pelety, roztavené a premenené na tenké vlákno, ktoré je navinuté na cievky a z ktorého sú potom upletené trendové ekologické tašky v šedej alebo námorníckej farbe pre notebooky s uhlopriečkou 14 alebo 15,6 palca.

​Tenký dizajn púzdra na notebook HP Renew bol navrhnutý tak, aby pojal 13-palcové notebooky, a jeho obal je 100% kompostovateľný.

Každý výrobok radu Renew obsahuje plasty až z 10 PET fliaš, ktoré by inak skončili v oceáne alebo na skládke, má uchá a držadlá z koženky a jeho povrch je vyrobený z materiálu odolného voči vode, ktorý pomáha udržiavať zariadenie v bezpečí a suchu.

Batoh a taška HP Spectre Folio majú vonkajší povrch z vodeodolného voskovaného plátna od uznávaného škótskeho výrobcu textílií Halley Stevensons, ktoré udržuje zariadenie v bezpečí a v suchu, a RFID vrecko, ktoré chráni informácie uložené na platobných kartách a v pasoch pred čítačkami elektronických dát. Každá taška disponuje prešívanou a pohodlnou priehradkou na notebook s uhlopriečkou 15,6 palca pre väčšiu ochranu a praktickým rukávom, ktorý navlečiete na výsuvné madlo vašej batožiny.

Ceny a dostupnosť: 
HP Spectre x360 15 bude na Slovensku v predaji od mája od 1 729 eur.
HP ENVY 32 AiO bude na Slovensku v predaji od februára za ceny od 2 319 eur.
HP Elite Dragonfly s technológiou Tile a HP Sure View Reflect bude na Slovensku v predaji od začiatku júla za 1 690 eur.
HP Elite Dragonfly s 5G a procesorom 10. generácie Intel® Core™ vPro® bude na Slovensku v predaji od začiatku júla za 1 690 eur.
Monitor HP E24d G4 bude na Slovensku v predaji od marca za 403 eur. 
Monitor HP E27d G4 bude na Slovensku v predaji od marca za 531 eur.
Cena a dostupnosť puzdra na notebook HP Renew bude oznámená neskôr.
Cena a dostupnosť produktov radu HP Renew bude oznámená neskôr.
Batoh HP Spectre Folio bude na Slovensku v predaji od apríla za 179 eur.
Taška HP Spectre Folio bude na Slovensku v predaji od apríla za 199 eur.

Zobrazit Galériu

AMI Communications Slovakia

Všetky autorove články
HP inovácie praca zabava technika stroj pocitac notebook

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať