SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Spoločnosť Motorola sa stáva oficiálnym partnerom Ducati Corse

Tlačové správy
0

Spoločnosť Motorola oznámila globálne jednoročné oficiálne partnerstvo so spoločnosťou Ducati, svetovým lídrom v inovácii motocyklov. V rámci partnerstva spoločnosť Ducati predstavila svoj vysoko očakávaný motocykel pre rok 2020, ktorý je obrandovaný logom Motorola. Jazdci Ducati budú tiež pretekať s logom Motorola na pretekárskych kombinézach svojho tímu.

Keď sa pozrieme na spôsoby, ako ďalej zvyšovať viditeľnosť značiek spoločnosti Lenovo a Motorola, partnerstvo Ducati bolo včasným a strategickým rozhodnutím. CMO spoločnosti Motorola, Francois LaFlamme, uviedol, “Uvedením niekoľkých najnovších produktov na trh je spoločnosť Motorola vystavená rastúcej globálnej pozornosti a túžbe a my sme nadšení z toho, že toto partnerstvo prinesie väčšiu viditeľnosť tejto značke.”

Športový riaditeľ Ducati Corse, Paolo Ciabatti, dodáva “Sme veľmi radi, že môžeme začať túto novú a atraktívnu spoluprácu so spoločnosťou Motorola, historickou značkou, ktorá zdieľa s firmou Ducati mnoho spoločných hodnôt: technológiu, výkon a dizajn.”

Rok 2020 bude pre Motorola a Ducati vzrušujúcim rokom. Francois LaFlamme: “Domnievame sa, že ide o perfektné zladenie dvoch značiek a tešíme sa, že logo Motorola bude v strede záujmu tohto športu.”

V rámci prebiehajúceho viacročného partnerstva bude spoločnosť Lenovo aj naďalej kľúčovým technologickým partnerom tímu Ducati Corse na trati aj mimo nej.

Motorola

Všetky autorove články
Motorola Lenovo ducati

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať