SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Spoločnosť Synology® predstavuje zariadenie DiskStation DS220j – jednoduché zálohovanie dát a prenos multimédií

Tlačové správy
0

Jednoduché osobné cloudové úložisko

Bratislava, Slovensko – 12. marec 2020 – Spoločnosť Synology Inc. dnes predstavila zariadenie DiskStation DS220j, základné dátové úložisko s pripojením k sieti (NAS) s 2 šachtami, určené pre konsolidáciu a správu domácich dát.

„Vytváranie fotografií a videí je tak jednoduché, že tvorcom obsahu sa dnes môže stať každý. Spoločným problémom sa však stáva efektívna správa a uchovávania digitálnych dátových zdrojov, bez ohľadu na to, či je o osobné účely alebo potrebujete multimédiá zdieľať s ostatnými,“ uviedol Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Pomocou cenovo prijateľného zariadenia DS220j si môže ktokoľvek vytvoriť osobný cloud a uchovávať či organizovať dáta z ďalších zariadení.“

Začnite zálohovať svoje dáta

Povoľte na mobilných zariadeniach automatické zálohovanie fotografií a umožnite tak jednoduchú správu obsahu. Osobné riešenie pre správu fotografií Synology Moments umožňuje prezerať si celú zbierku fotografií a videí na cestách a súčasne uvoľňuje miesto v mobilnom zariadení.

Pomocou služby Synology Drive si môžete vytvoriť svoj osobný cloud a zabezpečiť tak zálohovanie hneď niekoľkých verzií súborov v počítačoch a pomôcť aj ľahko zdieľať a synchronizovať súbory s ďalšími ľuďmi a medzi zariadeniami.

Ďalšie vlastnosti:

  • Podpora až 32 TB úložného priestoru.
  • Podpora funkcie MacOS Time Machine.
  • Zálohovanie a synchronizácia s ďalšími zariadeniami alebo verejnými cloudovými riešeniami.

Využíva systém Synology DiskStation Manager

Zariadenie DS220j využíva systém DiskStation Manager, stabilnú platformu pre správu dát, ktorá ponúka bezpečnosť dát a efektivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume úložných riešení spoločnosti TechTarget a šiestykrát za sebou zvíťazila v ankete PCMag Business Choice.

Synology

Všetky autorove články
Synology disk ulozisko DS220j dáta

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať