SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Spoločnosť Synology® predstavuje zariadenie DiskStation DS420j, váš základný domáci server

Tlačové správy
0

Spoločnosť Synology Inc. predstavila zariadenie DiskStation DS420j, riešenie pre synchronizáciu a zdieľanie, ktoré sa kapacitou zameriava na domácich používateľov. „Vďaka ohromnému množstvu dát vytváraných mobilnými zariadeniami, laptopmi a fotoaparátmi sa synchronizácia a zdieľanie súborov stávajú pre osobných používateľov stále väčším problémom. Nevyhnutne tak musia používatelia hľadať spoľahlivý spôsob ochrany svojich digitálnych dátových zdrojov,“ uviedol Kevin Meng, produktový manažér v spoločnosti Synology Inc. „Zariadenie DS420j ponúka jednoduché a privátne riešenie s rozsiahlou kapacitou pre vás a vašu rodinu, umožňujúc synchronizáciu a zdieľanie stále narastajúceho objemu vašich digitálnych spomienok.“

Kľúčové vlastnosti DS420j
DS420j je 4-šachtový NAS server pre domácnosti a súkromných používateľov. Ide o multimediálne úložisko pre efektívnu správu a zdieľanie multimediálnych súborov, ktoré je ideálnou voľbou pre uchovávanie fotografií a prenášanie dátového video streamu. Výkonný procesor zariadenia DS420j zabezpečuje plynulú správu fotografií aj multimédií. Medzi jeho kľúčové vlastnosti patrí:

  • 64-bitový 4-jadrový procesor s operačnou pamäťou 1 GB DDR4
  • Rýchlosť šifrovaného čítania a zápisu cez 112 MB/s
  • Maximálna kapacita úložiska 64 TB
  • Používa systém Synology DiskStation Manager

Zariadenie DS420j používa systém DiskStation Manager, stabilnú platformu pre správu dát, ktorá zabezpečuje bezpečnosť dát aj efektivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume úložných riešení TechTarget a po šiestykrát za sebou zvíťazila aj v ankete PCMag Business Choice.

Ďalšie informácie o zariadení DS420j nájdete na stránke: https://www.synology.com/products/DS420j.

Zobrazit Galériu

agentúra orgi.sk

Všetky autorove články
Synology technika disk pamat pocitac server hardver

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať