SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Spolupráca OKI Europe, Kernow Coatings a Baker Materials na rastúcom európskom trhu s etiketami

Tlačové správy
0

OKI Europe uzavrela strategické partnerstvo so spoločnosťami Kernow Coatings a Baker Materials s cieľom ďalej rozvíjať a riešiť požiadavky na špecializované médiá pre najrôznejšie odolné etiketové aplikácie.

„V rámci pokračujúcej expanzie spoločnosť OKI, ktorá poskytuje riešenie pre tlač etikiet priamo vo firme, zaznamenáva zvýšený dopyt po špecializovaných médiách, a to najmä s požiadavkami na ich odolnosť. Preto je dôležité, aby zákazníci mohli získať a vytvoriť etikety, ktorým neuškodí napríklad voda, fyzické opotrebovanie alebo chemikálie.

Potlač syntetických médií od spoločnosti Kernow Coatings na tonerových tlačiarňach OKI vyniká vysokou kvalitou. Zákazníci tak môžu potlačiť širokú škálu etikiet od kozmetických výrobkov, cez visačky na rastliny, až po etikety na pivné fľaše. To všetko priamo vo firme a na vyžiadanie.

Spoločnosť Baker Materials vie, aké dôležité je získať rýchlo a ľahko médiá ‚ready to print‘, a preto drží dostatočné skladové zásoby médií od spoločnosti Kernow, schválených pre potlač na tlačiarňach OKI Pro1040 a Pro1050. Vďaka svojím rozsiahlym skúsenostiam a prvotriednemu zázemiu je spoločnosť Baker Materials schopná ponúknuť širokú škálu etikiet aj pre potlač systémom roll to roll,“ hovorí Rob Brown, EMEA Head of Business Development pre zariadenia Pro Series v OKI Europe.

Zobrazit Galériu

OKI Europe

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať