ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Stanica Skylink 7 oslávila prvé narodeniny. Divákom sa zapáčila

Tlačové správy
0

Pri súčasnom veľkom počte televíznych programov iba ťažko nájsť taký, ktorý by zaujal ako čerstvý nováčik. Presne to sa však podarilo stanici Skylink 7, ktorá tento rok vo februári oslavuje svoje prvé narodeniny. Do svojej programovej ponuky ju zaradila spoločnosť M7 Group, ktorá sa s novým vlastným programom rozhodla staviť na aktuálne trendy a pestrý obsah vysielania. Už v novembri 2019 vedelo o novom programe 75 percent zákazníkov Skylinku a 25 percent z nich ho sledovalo pravidelne. Stanica za rok existencie odvysielala cez 580 relácií a získava si stále viac spokojných divákov.

Rastúcej obľube sa tešia exkluzívne uvádzané seriály Domáce ihrisko o vzostupe futbalového klubu pod vedením novej trénerky, a komediálny seriál Vitajte vo Švédsku. Stanica ale zaujala aj tých divákov, ktorí okrem seriálov oceňujú aj kvalitnú filmovú tvorbu, dokumenty, športové záznamy alebo koncerty vážnej a populárnej hudby.

Udržať si medzi veľkým počtom televíznych programov svoju pozíciu plánuje Skylink 7 aj naďalej cestou kvalitnej a pestrej ponuky, ktorá poteší široké spektrum televíznych divákov. V priebehu februára tak vyvrcholí druhá séria seriálu Domáce ihrisko, legendárny moderátor motoristických relácií sa v relácii Veľké stavby s Richardom Hammondom vydá na cestu po celom svete v sprievode kamier Discovery, a predstaví sa aj dokumentárny seriál stanice Viasat History o rôznorodom správaní divých zvierat Najdivokejšie prežitie či pútavý príbeh Londýn: Dvetisíc rokov histórie s moderátorom Danom Jonesom.

Všetky vyššie spomínané relácie je možné sledovať tiež v internetovej televízii  Skylink Live TV  na mobile, tablete, PC alebo smart TV.

Skylink 7 je dostupný na pozícii č. 7 a je prístupný všetkým zákazníkom Skylinku.
Technické parametre pre naladenie predvoľby Skylink 7:
Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 344 MHz
Polarizácia:                            Horizontálna
FEC:                                        2/3
Symbolová rýchlosť:           29 900 kS/s
Norma:                                  DVB-S2/8PSK
Pilot:                                      OFF
FastScan                                7

Skylink

Všetky autorove články
Skylink televizia program TV stanica

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať