SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Súťaž o desiatky lístkov na premiéru filmu MATRIX

4

V novembrovom vydaní sme si pre vás pripravili súťaž o lístky na film MATRIX. Keďže našou snahou je neustále sa zlepšovať, prosíme, napíšte nám, čo vám v našom magazíne chýba, o čom by ste si radi prečítali.

Na konci novembra vylosujeme 30 z vás, ktorí získajú po dve vstupenky na premiéru. Informáciu o výhre a elektronickú vstupenku pošleme e-mailom.

Ak chcete byť medzi prvými, ktorí uvidia tento film, posielajte nám svoje nápady a inšpirácie do 30. novembra 2021 na adresu sutaz@nextech.sk s predmetom správy: MATRIX.


Pre aktuálnu pandemickú situáciu sa premiéra odkladá. Žrebovanie posúvame a budeme vás informovať o náhradnom termíne a výhercoch e-mailom.

Redakcia

Všetky autorove články

4 komentáre

Neviete, kedy to bude na uloz.to? Radi by sme si to pozreli zdarma, v kine sa môžeme nakaziť korona vírusom, ale uloz.to je poho reakcia na: Súťaž o desiatky lístkov na premiéru filmu MATRIX

6.12.2021 11:12
Neviete, kedy to bude na uloz.to? Radi by sme si to pozreli zdarma, v kine sa môžeme nakaziť korona vírusom, ale uloz.to je pohoda. Díky za info.
Reagovať

RE: Už je na uloz.to česká verzia. Je to podľa mňa prepadák, hneď som to vypol a vymazal, aby som ich neokrádal, sú to úbožiaci reakcia na: Neviete, kedy to bude na uloz.to? Radi by sme si to pozreli zdarma, v kine sa môžeme nakaziť korona vírusom, ale uloz.to je poho

19.2.2022 18:02
Keď som videl tie zodraté ruky, ktoré Trinity podáva Nýovi, tak som to hneď vypol a vymazal. Keď som videl, že v USA je priemerný plat 900€ mám z nich dosť. Sú to v podstate takí istí žobráci ako my. Nebudem ich okrádať, nech si ten brak nechajú. Je to podľa mňa prepadák, za tých pár minút čo som videl. Nechcem to.
Reagovať

RE: RE: Je kríza, čo si čakal namydlenú fotomodelku? reakcia na: RE: Už je na uloz.to česká verzia. Je to podľa mňa prepadák, hneď som to vypol a vymazal, aby som ich neokrádal, sú to úbožiaci

20.2.2022 12:02
Tak je kríza. Trinity doma umýva riad rukami ako všetky ženičky. Umývačky riadu do jú es ej ešte nedošli. Dobre, že si ich neokradol, to ti slúži ku cti. Tomu filmu chýba srdce, ako všade teraz v kríze, len vydreť a nezaplatiť, to je ich mentalita. Matrix je ukážkou kapitalistického vykorisťovania.
Reagovať

MATRIX reakcia na: Súťaž o desiatky lístkov na premiéru filmu MATRIX

6.12.2021 11:12
Zaujímalo by nás, ako sa krekuje softwér. Či by ste nemohli písať viac ako zlomiť softwér, ako ste to robili v starých číslach pc revue, kde ste písali o programe Resource hacker, kde sa dala prevrátiť časová podmienka trial softwérov a potom fungovali nastálo. Tak takéto niečo by ste mohli zasa písať. Samozrejme len pre edukačné účely.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať