ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Svetové uvedenie technológie Super X-Fi® na trh

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila celosvetové uvedenie technológie slúchadlovej holografie Super X-Fi na podujatí CES 2019, ktorá zásadným spôsobom mení spôsob počúvania zvuku zo slúchadiel.

Technológia Super X-Fi reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov do zvuku slúchadiel a súčasne ho prispôsobuje na mieru prostredníctvom skenovania hlavy a uší poslúcháča čím sa audio zážitok stáva ešte skutočnejším.

Super X-Fi získala minulý rok prestížne ocenenie od AVS Fóra ‘Best of CES 2018’ a mnohí audiofili, recenzenti a používatelia boli ohromení bezprecedentnou úrovňou vernosti zvuku v slúchadlách vytvoreného Super X-Fi. Odvtedy bol predstavený prvý komerčný produkt, SXFI AMP, ktorý v sebe spája technológiu slúchadlovej holografie a prvotriedny slúchadlový zosilňovač do donglu veľkosti prsta.  SXFI AMP spája tieto dva svety pre používateľov, ktorí dávajú prednosť použitiu vlastných slúchadiel na využívanie Super X-Fi.

Najnovším prírastkom do produktového portfólia je séria slúchadiel Creative SXFI AIR, ktoré ako prvé na svete obsahujú Super X-Fi UltraDSP čip. SXFI AIR sú Bluetooth a USB slúchadlá s funkciou Super X-Fi a ďalšími inovatívnymi funkciami. SXFI AIR C sú USB slúchadlá so Super X-Fi zamerané na hráčov.  Tieto inovácie sú kompatibilné pre Android a iOS zriadenia a pre platformy ako PS4, Nintendo Switch, Mac a PC.

 „Super X-Fi je najnovším manifestom spoločnosti Creative, ktorá nám umožňuje vytvoriť dokonalý zvukový zážitok pre našich používateľov. Považujem to za nič menej než audio revolúciu. Len s dvojicou slúchadiel s podporou technológie Super X-Fi teraz môžete pozerať filmy ako v kine, počúvať hudbu ako na živom koncerte a hrať hry s pocitom, že sa nachádzate v samotnom hernom prostredí. Počúvanie slúchadiel už nikdy nebude rovnaké, " povedal Sim Wong Hoo, generálny riaditeľ spoločnosti Creative Technology.

Zhmotnenie prelomovej technológie Super X-Fi do produktovej podoby vyvolalo záujem médií z celého sveta. Stovky novinárov, recenzentov a influencerov sa zaregistrovali na demo sessions, ktoré sa uskutočnia počas podujatia CES 2019 v Las Vegas. Počas uplynulého roka niekoľkí partneri z odvetvia prejavili záujem o Super X-Fi. Počas podujatia sa bude spoločnosť Creative snažiť nadviazať spoluprácu s ďalšími potenciálnymi partnermi.

Okrem modelov SXFI AMP a série SXFI AIR ponúkne spoločnosť Creative aj pohľad na ostatné inovácie Super X-Fi, ktoré prídu v budúcnosti.

Počas podujatia CES spoločnosť Creative tiež predstaví svoje ďalšie najnovšie audio riešenia ako napríklad:

- Najnovšiu a najpokročilejšiu zvukovú kartu Sound Blaster AE-9

- Outlier Air, prvé skutočne bezdrôtové reproduktory s neuveriteľnou výdržou batérie

- Sound BlasterX G6, USB zvukovú kartu pre dokonalý hráčsky zážitok 

Creative stánok nájdete 8. - 11. januára 2019 v benátskej zasadacej miestnosti 2701 – 2703  

Creative Technology

Všetky autorove články
Creative sluchadla CES

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať