HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Súprava Swytch Kit môže upraviť ľubovoľný bajk na e-bajk

Technológie
1

Spoločnosť Swytch Technology so sídlom v Londýne už v roku 2017 získala pomocou crowdfundingu financie na súpravu umožňujúcu premenu bežného bicykla na e-bicykel. Teraz je tu s novou verziou, ktorá je o 50 % ľahšia a o 70 % menšia ako pôvodná. Nový Swytch Kit sa na portáli Indiegogo snaží nazbierať financie, aby sa tento koncept mohol preniesť do výroby.

Nová súprava sa skladá z predného kolesa bicykla s 250 W motorom, ovládača motora na snímanie kadencie a lítiovo-iónovej batérie, ktorá sa montuje do držiaka na riadidlách bicykla. Súpravy Swytch Kit sú vyrobené pre množstvo štandardných rozmerov bicyklov.

Spoločnosť plánuje tri druhy konverzných súprav: Eco, Pro a Touring s dojazdom 35 km, 50 km a 100 km. Súpravy určené pre Európu majú maximálnu rýchlosť 25 km/h. Americké zákony umožňujú elektrickým bicyklom triedy 1 a 2 jazdiť rýchlejšie, a to až rýchlosťou 32 km/h. Maximálny dojazd je však pre USA aj EÚ rovnaký.

Ceny jednotlivých verzií sa líšia podľa typu bicykla a kapacity agregátu. Pohybujú sa od 449 dolárov za verziu Eco až po 738 dolárov za najvyšší model Touring. V kampani sa nazbieralo už viac ako 615 000 eur, takže cieľová suma bola už prekročená. Dodávky by sa mali začať v marci 2020.

Zdroj: digitaltrends.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
elektrina elektromobilita doprava bike bycikel bateria inovácie

1 komentár

Tepla voda .... reakcia na: Súprava Swytch Kit môže upraviť ľubovoľný bajk na e-bajk

24.10.2019 09:10
.... rad by som vedel v com sa lisi od desiatok inych firiem ktore uz roky ponukaju to iste. Overene spickove produkty.Nebudem menovat, nech nerobim reklamu, no s jednym takym uz treti rok jazdim. Bez problemov. Hodil som to na normalny bike ...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať