ACER_112023 ACER_112023 ACER_112023

Sygic GPS navigácia pre kamióny a karavany je konečne dostupná aj na CarPlay

Tlačové správy
0

Dlho očakávaná možnosť zrkadlenia navigácie na obrazovku auta je teraz dostupná aj pre používateľov Sygic GPS Truck & Caravan Navigácie. Sygic zareagoval na požiadavku šoférov nadrozmerných vozidiel a začal s uvedením navigácie na CarPlay pre zariadenia iOS. Čoskoro bude dostupná aj na Android Auto. 

SAMSUNG 09 Advertisement

Sygic GPS Truck & Caravan Navigácia slúži pre významne rastúci segment profesionálnych šoférov kamiónov a fanúšikov karavaningu, ktorý dnes presahuje päť miliónov používateľov. Teraz si šoféri môžu spárovať svoje mobilné zariadenia iOS s vozidlom a vychutnať si navigáciu cez väčší displej a zabudované ozvučenie v aute vďaka novej podporę Apple CarPlay.

Navigácia Sygic GPS Truck & Caravan navrhnutá pre špecifické požiadavky veľkých vozidiel je iná ako tradičné navigačné systemy. Poskytuje trasy vypočítané na mieru, pričom na prvom mieste je bezpečnosť a pohodlie s ohľadom na rozmery vozidla, jeho maximálnu rýchlosť, emisie, a tiež špecifiká nebezpečného nákładu.

Offline mapy v navigáciách od Sygicu sú obľúbenou funkciou, ktorá zabezpečuje neprerušovanú službu aj v oblastiach s obmedzeným internetovým spojením. Navyše, riešenie pre kamióny a karavany ponúka informácie o aktuálnej premávke a odhadovaný čas príjazdu (ETA), upozornenia na radary a maximálnu povolenú rýchlosť, alebo asistenta jazdných pruhov.

Na aktualizáciu, ktorá umožní preniesť Sygic GPS Truck & Caravan Navigáciu do infotainmentu vozidla cez Android Auto sa tento rok čoskoro dočkajú aj používatelia Androidov.

O SPOLOČNOSTI SYGIC

Spoločnosť Sygic vznikla v Bratislave v roku 2004. Patrí medzi spoločnosti Deloitte Fast 50 a v roku 2012 bola pridaná do zoznamu Deloitte Fast 500 EMEA. V roku 2009 spoločnosť Sygic vytvorila vôbec prvú aplikáciu s podrobnou navigáciou pre iPhone. Spoločnosť bola prvým dodávateľom offline navigácií s podporou pripojenia cez Apple CarPlayaplikácie Android Auto od spoločnosti Google. Navigačné aplikácie od spoločnosti Sygic si na celom svete stiahlo viac ako 200 miliónov používateľov. Používajú ich viac ako štyri milióny profesionálnych vodičov a tritisíc vozových parkov na celom svete.
Okrem toho je Sygic lídrom v segmente elektrickej mobility. Za režim pre electrické vozidlá (EV mode) v Sygic GPS Navigácii a získal Sygic ocenenie Global Champion Award 2021 za prínos k ekologickej a inovatívnej Európe.
Väčšinovým akcionárom spoločnosti Sygic je spoločnosť W. A. G. Payment solutions (známa ako Eurowag), ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich integrovaných platforiem platieb a mobility v Európe.

Zobrazit Galériu

SYGIC

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať