SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Televízory Samsung QLED získali ocenenie časopisu Time

Tlačové správy
2

Svetoznámy časopis Time každoročne udeľuje ocenenie produktom zaradeným do rebríčka s názvom 50 Best Inventions. Tento rok túto poctu získali aj televízory Samsung QLED, a to v kategórii Toys, Games & Entertainment. Dôvody pre ocenenie vysvetlil Patric Lucas Austin, redaktor časopisu Time, ktorý sa venuje technológiám, ktorý na Samsung QLED televízoroch z roku 2018 vyzdvihuje predovšetkým režim Ambient.

Televízor, ktorý splynie so stenou

Patric Lucas Austin upozorňuje na jeden z najväčších dizajnových nešvárov veľkoplošných obrazoviek, a tým je obrovská plocha čiernej, ktorá narúša harmóniu interiéru v prípade vypnutého televízora. Tento problém elegantne rieši práve režim Ambient, ktorý v prípade nesledovania programu na obrazovke televízora premieta napríklad umelecké diela alebo prezentáciu osobných fotografií. Skutočnou čerešničkou, ktorá z televízora Samsung QLED robí skutočne elegantný kus technológie, je napodobnenie vzoru tapety alebo steny, na ktorej je televízor zavesený. Ten vďaka tomu dokonale splynie so stenou a žiadna čierna plocha už v interiéri neruší.

Líder inovácií

Televízory Samsung QLED TV 2018 sú jedinými televízormi, ktoré boli tento rok časopisom Time ocenené. To len potvrdzuje status Samsungu ako dlhodobého lídra v oblasti inovácií, ktorý okrem špičkových zobrazovacích technológií a posúvania hraníc svojho odboru kladie nemenej veľký dôraz aj na estetické funkcie svojich produktov. Režim Ambient je toho skvelým príkladom.

Celé sprievodné slovo k oceneniu televízorov Samsung QLED 2018 časopisom Time je k dispozícii na http://time.com/collection/best-inventions-2018/5454318/samsung-2018-qled-tv/.

Samsung

Všetky autorove články
televizor QLED

2 komentáre

What kind of movies do You prefer? reakcia na: Televízory Samsung QLED získali ocenenie časopisu Time

1.6.2021 23:06
What kind of movies do You prefer?
I've been trying to find the top description of the best movies in different categories lately.
I think it's the best site https://whenismovie.com/. Аnd thanks to such collections, i choose only the best films.
Here is one of the collections that will leave any of you indifferent: https://whenismovie.com/genre/list-of-best-hollywood-teen-movies-in-2020.html
Reagovať

Do you know what holiday it is today? reakcia na: Televízory Samsung QLED získali ocenenie časopisu Time

21.4.2021 11:04
Do you know what holiday it is today?
We are used to the fact that we know only religious and public holidays and celebrate only them.
I found out about this only yesterday after visiting the site https://whenisholiday.com/.
It turns out that every day there are from 2 to 10 different holidays that surround us and make our lives happier.
Here is one of the holidays that will be today:
https://whenisholiday.com/america/when-is-national-teddy-bear-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/world/when-is-national-teacher-appreciation-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-potato-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-nude-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-pinata-day-2019.htmlhttps://whenisholiday.com/world/when-is-world-tailors-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-whiskey-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-golden-retriever-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-daughters-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-blow-job-day-2018.html
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať