ACER_JUN23 ACER_JUN23 ACER_JUN23

Tipy na Valentínske darčeky

Tipy na darčeky
9

Na Valentína v novej štýlovej dimenzii

Dospelých fajčiarov nemusí trápiť dym z klasických cigariet, majú na výber bezdymovú alternatívu – IQOS ILUMA. Skvelý tip na valentínske prekvapenie, čo poviete?
Predstavujeme vám revolučnú technológiu indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM. Bezčepeľové zariadenie nahrieva tabak vo vnútri, vďaka čomu zariadenie netreba čistiť. Pri jeho používaní nedochádza k spaľovaniu tabaku, namiesto dymu produkuje aerosól. Ten obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym. 

Prichádza v troch vyhotoveniach a zaujímavých zemitých farbách – od prémiového zariadenia IQOS ILUMA PRIME cez IQOS ILUMA, až po zariadenie „všetko v jednom“ IQOS ILUMA ONE.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo používaní iných nikotínových výrobkov.

Dvojica, ktorú si zamilujete

Darujte svojej láske na Valentína šik pomocníkov na každodennú úpravu vzhľadu. Ženy poteší dvojnásobná pomoc na dokonale upravenú korunu ženskej krásy, produkt Orava Tenera – kulma a žehlička na vlasy 2 v 1. Keramické doštičky novej generácie s hladkým, kĺzavým povrchom dokážu bez námahy vyčarovať hebký vodopád rovných vlasov, pri správnom natočení však vedia vytvoriť aj sexi vlny. Rešpektujú individuálnu kvalitu vlasov s možnosťou nastavenia teploty od 150 do 230 °C. Muži zas nedajú dopustiť na bezdrôtový vlasový strihač Orava VS-515 s nabíjateľným akumulátorom a možnosťou dĺžky strihu od 0,5 do 20 mm.

Vybrané produkty kúpite od 2. februára v rámci valentínskej akcie s 15 % zľavou v e-shope www.orava.eu.

Bez dymu, Tvoj Valentín

Modernou alternatívou oldschoolovej cigarety je zariadenie na zahrievanie tabaku glo™ HYPER X2. Tabak nespaľuje, len zahrieva, takže produkuje aerosól s podstatne menším obsahom toxických látok ako dym z horiacej cigarety. Toto špičkové zariadenie s inovatívnou technológiou zahrievania tabaku zaujme šik dizajnom v siedmich monochromatických aj dvojfarebných vyhotoveniach a silným výkonom. Umožňuje jednoducho prepínať medzi režimami Standard a Boost a má clonový uzáver na vkladanie náplní na minimalizovanie rizika zanášania nečistôt do zariadenia. Pre dospelých používateľov tabakových výrobkov je glo™ HYPER X2 v troch farebných variantoch na predaj za 20 eur vo vybraných sieťach trafík. Všetkých sedem farebných vyhotovení X2 kúpite na www.zuvaj.sk.

Viac informácií o bezdymových zariadeniach na zahrievanie tabaku glo™ nájdete na www.discoverglo.sk.

 

Zobrazit Galériu

9 komentárov

No ako tu pozerám: Životná úroveň v 2023 klesla o 10% Ale vám ľudia napísali. A nenažraté obchody by ešte chceli zdierať... reakcia na: Tipy na Valentínske darčeky

11.2.2023 17:02
Jasné: Zapláť Walentína čokoládu, čo bežne stojí 0.65€ teraz máš za 2.50€ Hééj: Milujem ťáá! :D
Reagovať

Tak pý sý revý sa odsťahovalo z Blavy a my máme platiť Valentína? reakcia na: Tipy na Valentínske darčeky

11.2.2023 11:02
Veď, ale aj redakcia nežije už v BA. Fotky z testov mobilov sú zo stredného Slovenska. A vy chcete zaplatiť za Valentína? Nemáme, z čoho? To je hlúposť tento sviatok.
Reagovať

RE: Veď Blava to je drbnutý východ. Vidno na ceste jak sa východné autá správajú: reakcia na: Tak pý sý revý sa odsťahovalo z Blavy a my máme platiť Valentína?

11.2.2023 13:02
Minule východniarska značka PO: Cez odbočovací pruh vľavo predbiehal, cez vyšrafované pruhy išiel ďalej a nedodržal menšiu rýchlosť na značke. To hlúpi ľudia tento východ a teraz veľkí Blaváci. To vidíš, že húpací kôň v hlave ešte len ústa otvorí.
Reagovať

RE: Že ich vyhnali z Blavy, lebo nechali otvorenú túto diskusiu a videli pravdu. Chceli klamať. Fuj Blava! reakcia na: Tak pý sý revý sa odsťahovalo z Blavy a my máme platiť Valentína?

11.2.2023 13:02
Jediní, čo povedali pravdu v diskusií nextech. Blava chcela klamať. Veď zive zrusilo diskusiu, lebo tam bola pravda a trackovali ľudí, aby sa na nich potom Blava vŕšila. Veď na zive si musel pridať telefón a overili ťa smskou. Potom ti len náhodou prišlo zle a bác diagnóza na lieky. Vraždili legálne ľud.
Reagovať

Ani ja by som neživila chlapa. Ja si na seba zarobím sama predávaním mojej vyholenej na nete a decko nechcem. reakcia na: Tipy na Valentínske darčeky

11.2.2023 11:02
Chlapi strčte sa: Ja si ju vyholím a predám hlupákom na nete vo videjku. Zhrabnem prachy a žijem za ne. Ešte mi aj pošlú tips peniažky za to že som im na 5 minút ukázala, akú mám a pošúchala som sa ručičkou. Chlapi a pekne mi za telo zaplatíte, ukážem vám ho na nete. Čo je to za somarina Valentín. Kto by vás živil chlapci? Máme antikoncepciu. Kašľať na vás.
Reagovať

RE: Vďaka za úprimnosť, ale tvoju vyholenú na internete nikto nechce. Takých je tam na mraky. Môžeš zmiznúť do roboty, strč sa. reakcia na: Ani ja by som neživila chlapa. Ja si na seba zarobím sama predávaním mojej vyholenej na nete a decko nechcem.

11.2.2023 13:02
Kto by ťa chcél. Prostitútka, nič viac. My chlapi poctivo pracujeme a na také ako si ty a na Valentína kašleme. Kto by to živil, také lenivé ženy. Padaj od nás čím ďalej preč. Fuj! Nakazená prostitútka, fuj. Jasné, že Valentín je klamstvo. Len vyžrať peniaze od ľudí za blbosť.
Reagovať

Chceš lásku, zaplať? Nech im ženy ukážu ako na tú rodinu zarobia. Veď dnes nikde nejdeš zarobiť. Slečna vyhoňte si a neotravujte reakcia na: Tipy na Valentínske darčeky

10.2.2023 20:02
Slečna vyhoňte si a neotravujte pracujúcich chlapov, ktorých chcete len vyžrať a odkopnúť.
Reagovať

RE: moje obľúbené 04:40 slečna má obrovskú puču a pán do nej pekne vniká, na Valentína fakt pomohla: reakcia na: Chceš lásku, zaplať? Nech im ženy ukážu ako na tú rodinu zarobia. Veď dnes nikde nejdeš zarobiť. Slečna vyhoňte si a neotravujte

14.2.2023 17:02
pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph62eb6b99568bb

Si vyhoním na pornhub a na Valentína sa móžem, ekonomika padá o 6% a žene sa nechce ísť pracovať. Kto by to ťahal? reakcia na: Tipy na Valentínske darčeky

10.2.2023 19:02
Vďaka, Valentína si nechajte! Použijeme virtuálnu lásku na pornhube zdarma :) Nech žije Singles day na čínskom aliexpress.
Reagovať

Pridať komentár