SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Toto je Top 10 AI modeliek v súťaži Miss AI

0

V  rámci udeľovania cien World AI Creator Awards sa uskutočnila vôbec prvá súťaž krásy AI na svete o titul Miss AI. AI tvorcovia z celého sveta tu predviedli svoje digitálne výtvory súťažiace o korunku.

Zdroj: chatgptguide.ai

Digitálne modelky súťažili o celkový balík cien v hodnote približne 20 000 USD (18 400 EUR). Z 1500 uchádzačov predložených tvorcami obsahu AI na celom svete porota zložená z ľudských a robotických porotcov zostavila zoznam Top 10.

Kenza Layli (Maroko)

S viac ako 190 000 sledovateľmi na sociálnych sieťach sa Kenza Layli rýchlo stala prominentnou online osobnosťou. Jej cieľom je prispieť k posilneniu postavenia žien v Maroku a na Blízkom východe.

Aliya Lou (Brazília)

Ailya je japonsko-afro-brazílska umelkyňa, ktorá bola pôvodne vytvorená, aby produkovala sériu špeciálnych filmových projektov, v ktorých bude herečkou stvárňujúcou mnohé postavy spojené s príbehmi z africkej diaspóry. Je vytvorená na 100 % pomocou textových výziev vložených do softvéru AI a nie je žiadnym spôsobom retušovaná.

Olivia C (Portugalsko)

Olivia je AI cestovateľka s viac ako 10 000 fanúšikmi na Instagrame. Jej tvorca používa Midjourney na generovanie snímok a spresňuje výsledky pomocou Adobe AI.

Anne Kerdi (Francúzsko)

Hlavným cieľom Anne je propagovať francúzsky región Bretónsko z hľadiska cestovného ruchu, histórie, kultúry, podujatí, gastronómie a pod. Je ambasádorkou Océanopolis acts, fondu na ochranu a zachovanie oceánov. Mnohí ju vnímajú ako veľvyslankyňu regiónu.

Zara Shatavari (India)

Zara Shatavari bola vytvorená ako influencerka zameraná na prírodný doplnkový produkt Hermones, určený na riešenie hormonálnej nerovnováhy žien. Tvorcovia využili umelú inteligenciu a Zaru na vytvorenie bohatého informačného obsahu objasňujúceho základné príčiny a dôsledky hormonálnej nerovnováhy.

Aiyana Rainbow (Rumunsko)

Aiyana je hlasom pre prijatie LGBT, podporuje lásku a rozmanitosť vo všetkých formách, obhajuje rovnosť a porozumenie. Tvorca využil ChatGPT na vytvorenie veľmi podrobných opisov a výziev na generovanie obrázkov Aiyany pomocou LeonardoAI.

Lalina (Francúzsko)

Tvorca chcel Lalinu vytvoriť čo najrealistickejšie. Dôležitým aspektom je, že 100 % fotografií je vytvorených ním. Cieľom Laliny ako influencerky je uľahčiť spoluprácu a podporiť porozumenie medzi rôznymi kultúrami a názormi.

Seren Ay (Turecko)

Seren Ay je prvou AI ambasádorkou značky v Turecku a jej tvorcovia použili tri programy umelej inteligencie, aby vytvorili jej podobu. Seren pravidelne propaguje tureckú históriu a národné sviatky.

Asena Ilik (Turecko)

Aseniným cieľom je ukázať svetu, že AI modelka sa môže stať influencerkou pomocou úžasných vizuálov a zmyslu pre zábavu, a nie predajom sexu.

Eliza Khan (Bangladéš)

Eliza Khan je jednou z prvých bangladéšskych AI influenceriek. Je navrhnutá tak, aby bola svojrázna, pútavá a realistická. Drží krok s najnovšími trendmi a estetikou Gen Z. Tvorca využil rozsiahly proces úpravy a zdokonaľovania obrázkov, aby vytvoril rôznorodý obsah pre sociálne siete.

Zdroj: euronews.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár