SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Tvorca ChatGPT spúšťa vlastnú kryptopeňaženku World Coin

0

Sam Altman, CEO OPenAI, tvorcu ChatGPT, upútal pozornosť kryptopriemyslu už v roku 2021 oživením tokenu World Coin, založeného v roku 2013. Projekt postupoval pomaly, ale teraz spúšťa nový nástroj určený pre „vek umelej inteligencie“. Podľa tlačovej správy uverejnenej na webe Bitcoinist tím stojaci za World Coin spustil novú kryptopeňaženku s názvom World App. Kryptopeňaženka, ktorá bola predtým v testovacej fáze spustená na serveri Polygon, je teraz otvorená pre verejnosť a možno si ju stiahnuť zadarmo.

Peňaženka so zjednodušeným rozhraním bude natívne podporovať ekosystémy World Coin a Ethereum. Aplikácia bola navrhnutá tak, aby odstránila ťažkosti so zapájaním nových používateľov do kryptomeny. Aplikácia bola vytvorená s cieľom splniť tri základné ciele: poskytnúť ľuďom decentralizovanú alternatívu na správu ich údajov a identity, prístup k financiám a zvýšiť prijatie kryptomeny. Podľa správy bola aplikácia World App „zámerne navrhnutá“ tak, aby chránila súkromie ľudí.

VEĽKÁ SÚŤAŽ PRE PREDPLATITEĽOV

Kryptopeňaženka World App je dostupná vo viac ako 80 krajinách. Cieľom je urýchliť prijatie decentralizovaných finančných a identifikačných systémov. Počas beta fázy sa do World App zapojilo viac ako 1,5 milióna používateľov, z toho 500 000 bolo aktívnych na mesačnej báze so 60 000 transakciami. World App bude kompatibilná s World ID, ďalšou aplikáciou, ktorá funguje ako „ľudský pas na prístup" na internet. Aplikácia poskytuje bezproblémové spojenie s online svetom a umožňuje používateľom overovať svoju totožnosť, prihlasovať sa na webové stránky a pristupovať k decentralizovaným aplikáciám.

Peňaženku World App možno prepojiť aj so starším finančným systémom. Aplikácia má niekoľko možností vkladov a výberov z bankových účtov a miestnych platobných metód. Ľudia môžu okamžite a bezplatne posielať a prijímať peniaze. Bezproblémové vklady a výbery umožňujú regulovaní poskytovatelia na celom svete vrátane Ramp a MoonPay. ChatGPT zmenil svet; tento nástroj poskytol miliónom ľudí možnosť zlepšiť svoju prácu a tvoriť novým a rýchlejším tempom. Môže World App dosiahnuť niečo podobné v oblasti kryptomien?

Zdroj: bitcoinist.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať