CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

PR: Viber spúšťa exkluzívne centrum zábavy pre tohtoročné Vianoce

0

Vianočný obsah zhromaždený na jednom mieste pomáha užívateľom zdieľať a šíriť sviatočnú atmosféru po celom svete.

Nastal čas Vianoc, kedy oveľa častejšie myslíme na svojich blízkych, najmä tých, s ktorými nie sme až tak často v kontakte. Či už je to čas alebo vzdialenosť, ktoré vás od priateľov alebo rodinných príslušníkov delia, nemusíte sa tento rok cítiť sami. Pocit vianočnej spolupatričnosti môžete zažívať aj vďaka Viberu.  Kúzlo Vianoc bude vzdialené iba na jedno kliknutie!

Viber v decembri spúšťa exkluzívny „Vianočný hub“, ktorý spája rôzne aktivity do jednej aplikácie. Bezplatné samolepky, chatboti alebo komunity vás privedú bližie k priateľom a blízkym a pomôžu vám prežiť krásne vianočné sviatky.

Ste pripravený naskočit na purpurové sane? 

Najskôr si môžete stiahnuť vianočný balíček samolepiek, prostredníctvom ktorého sa súčasne prihlásite do sviatočného chatbotu. A tam začína pravá zábava! Úplne nový vianočný balíček samolepiek vám pomôže zdieľať vaše pocity a radosť a pomôže vám prekonať vzdialenosť od vašich blízkych.

Ak už ste prihlásení na odber chatbota, môžete ľahko prechádzať medzi všetkými bezplatnými vianočnými samolepkami, ktoré sú k dispozícii na našom trhu. Samolepky vám pomôžu vyjadriť emócie a obohatiť vašu komunikáciu. Viber chatbot tiež podnecuje vašu tvorivosť, pretože vám dáva možnosť vytvárať si vlastné GIF animácie, ktoré môžete doplniť hudbou a osobnými odkazmi. Taktiež vám prináša prehľad tých najzaujímavejších komunít, ktoré môžete sledovať. Vyberiete si podľa toho, čo vás baví a môžete začať odoberať obsah a informácie alebo začať komunikovať s ľuďmi, ktorí zdieľajú rovnaké záujmy ako vy.

Vianoce sú o rozdávaní darčekov a zdieľaní príjemnej atmosféry. Viber vám chce pomôcť, aby vaše Vianoce boli čo najkrajšie, aby ste sa nechali unášať duchom sviatočnej atmosféry a bavili sa prostredníctvom milých a zábavných digitálnych pozdravov. Zdieľajte radosť a oslavujte spoločne so svojimi milovanými bez ohľadu na to, kde práve ste.

Rakuten Viber

Všetky autorove články
Viber Vianoce samolepky chatbot

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať