SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Video: PowerEdge.NEXT - dvojnásobný výkon pri polovičnej spotrebe

0

Koncom apríla sa v Bratislave uskutočnila slovenská premiéra najnovších serverov PowerEdge.NEXT s procesormi Intel Xeon Scalable, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali náročným požiadavkám dynamického biznisu a pomáhali efektívnejšie zvládať výpočtovo náročné úlohy ako je analýza údajov. Nové portfólio serverov je vybavené najvýkonnejšou AI technológiou.

Prednášky boli zamerané na predstavenie možností štvrtej generácie procesorov Intel Xeon Scalable, na efektívnu správu a využívanie výkonu nových serverov a taktiež príklady scenárov ako môžu nové servery akcelerovať digitálnu transformáciu v rôznych odvetviach. Nové servery PowerEdge.NEXT, navrhnuté s ohľadom na vysokú efektívnosť a bezpečnosť, sú vybavené technológiou inteligentného chladenia Smart Flow, ktorá pomáha znižovať emisie CO2, čo spolu s výkonnými a zároveň energeticky efektívnymi procesormi umožňuje budovať udržateľné dátové centra. 

SAMSUNG 042024 Advertisement

Architektúra nových serverov je zameraná na dosiahnutie najvyššej možnej úrovne kybernetickej bezpečnosti. Servery novej generácie boli navrhnuté tak, aby využívali prístup nulovej dôvery. Rozšírené bezpečnostné funkcie serverov sú špeciálne určené na pomoc pri overovaní bezpečnosti dodávateľského reťazca od návrhu až po dodanie.

Servery sú vhodné pre organizácie s vysokými požiadavkami na výkon pre analýzu údajov, AI, HPC scenáre, či virtualizáciu. Nové servery PowerEdge.NEXT sú navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám poskytovateľov cloudových služieb. Bez ohľadu na scenáre nasadenia, aktualizovaný monitorovací softvér umožní zákazníkom lepšie spravovať výkon ich serverov a jednoduchá integrácia podporuje modernizáciu IT infraštruktúry.

Prinášame vám video záznamy z vystúpenia troch kľúčových spíkrov, v ktorých sa dozviete ešte viac o najnovších serveroch PowerEdge.NEXT a o tom ako vám pomôžu pri transformácii vášho biznisu:

Ivan Bolfan: „Ak chcete vyhrať na celej čiare, musíte urýchliť svoju transformáciu. Transformáciu musíte urýchliť kdekoľvek a musíte ju urýchliť naozaj rýchlo!"

Alex Lungu: Udržateľnosť je jedným z technických pilierov našej najnovšej generácie serverov PowerEdge. Náš prístup okrem výkonnostných cieľov rieši aj výzvy našich zákazníkov týkajúce sa požiadaviek na napájanie, údržby, správy a inštalácie."

Iryna Bernatska: „Servery PowerEdge.Next automatizujú poskytovanie a dodávanie IT zdrojov; optimalizujú pracovné zaťaženie pomocou modernej infraštruktúry; nájdite svoju výhodu a dosiahnite úspech v akomkoľvek rozsahu a kdekoľvek; urýchľujú inteligentné výsledky všade."

Zobrazit Galériu

Dell Technologies

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať