SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

Inovatívne funkcie záhradných stanov

Tlačové správy
0

Stan poskytuje praktické a bezpečné prístrešie pred nepriaznivým počasím a vonkajšími vplyvmi. V zásade ho potrebujeme rozložiť a potom znova zložiť, aby naplnil svoj základný účel. Akým trendom podľahli profesionálne záhradné stany a plachtové haly?

Vynovená odolnosť záhradných stanov

Na jednej strane rozlišujeme rôzne hlavné konštrukcie záhradných stanov, na druhej prídavné prvky pre zvýšenú funkčnosť a odolnosť. Základom nových stanov do záhrady sú silné oceľové rúry.

Viete, čo bližšie určuje oceľ najvyššej kvality? Spočíva v ochrane proti korózii, čo by inak ohrozovalo životnosť stanov do záhrady.

Práve na to bola navrhnutá úprava žiarivým zinkovaním. Dostatočne zosilňuje konštrukčné prvky a udržiava ich aj za náročnej prevádzky. Pre spoľahlivosť a celkové estetické vyznenie je rovnako dôležité spájanie jednotlivých segmentov. Na tento účel sa využívajú špeciálne priechodové skrutky.

Na tomto stojí samotný základ u väčšiny nových stanov. Ďalej sa bazíruje na dodatočnej úprave. Tú tvorí konštrukcia spodného rámu. Tým záhradný stan dosahuje lepšiu nosnosť a tuhosť. Vďaka tomu sa rozširujú možnosti využitia a stany vyhovujú aj náročnejším zimným podmienkam. Záhradné stany môžete využiť na letné svadby, posedenie, prípadne rôzne oslavy.

Plachtové haly ako ekonomické riešenie pre podnikateľské aktivity

V prípade, že si vaše podnikanie vyžaduje uskladňovať tovar, situáciu najlepšie vyriešiť v dlhodobom horizonte. Výhody predstavujú plachtové haly, keďže prinášajú nový spôsob montáže. Stojí za tým krížové spojenie horizontálnych a vertikálnych rúrok vo vrcholovom konektore. Pozitívnym dôsledkom je zvýšenie odolnosti. Plachtové haly taktiež zaručujú nadpriemernú stabilitu na obdĺžnikových a rohových nohách. Zároveň disponujú štyrmi kotviacimi otvormi, čo opätovne vylepšuje funkčnú stránku hál všeobecne.

 

Zdroj obrázku: bubutu / stock.adobe.com

Futurino s.r.o.

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať