ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021 ESET_122021

Websupport spúšťa historicky prvú televíznu kampaň na Slovensku, v Čechách a Maďarsku

3

Najväčší slovenský poskytovateľ hostingových služieb spúšťa svoju historicky prvú televíznu kampaň. Deje sa tak v čase, keď spoločnosť po dlhoročnom raste vstupuje aktívnejšie ako značka aj na český a maďarský trh. Cieľom kampane je osloviť oveľa širšie publikum, aké ponúka samotný online priestor, a predstaviť doménové a hostingové služby s najjednoduchšou správou a ovládaním.  

„Nie je to žiadna veda a dnes je skutočne veľmi jednoduché získať vlastnú doménu, web a virtuálny priestor. Veríme, že internet ponúka nekonečné možnosti jednotlivcom a firmám, ako prispieť svetu svojím jedinečným spôsobom. Doménové a hostingové služby sú pilierom každého online biznisu, no v minulosti bola táto oblasť služieb pre mnohých príliš zložitá. Našou ambíciou je tieto možnosti zjednodušiť a sprístupniť tak, ako sa to len dá, a priblížiť ich úplne každému,“ uviedol Ján Cifra, CEO Websupportu pre CEE región. 

Súčasťou novej komunikácie na všetkých troch trhoch je aj úplne nová vizuálna identita. Jej tvorcami sa stali skúsení a rešpektovaní odborníci okolo Rudolfa Letka z agentúry GoBigname, ktorí stoja aj za návrhom nových kódov značky vrátane unikátneho maskota a písma na mieru. Celkový koncept medzinárodnej kampane vytvorila agentúra Darwin and the Machines. 

„Práve ľahkosť a jednoduchosť sme chceli preniesť aj do komunikácie, a tak sme vytvorili vlastný svet, kde náš hrdina lusknutím prstov pomáha založiť webové stránky komukoľvek. Univerzálny insight a unikátna exekúcia tak majú šancu fungovať na rôznych trhoch. Vďaka režisérovi Danovi Dekanovi a 3D štúdiu Alien získala kampaň svetové kvality,“ hovorí Michal Pastier, kreatívny riaditeľ Darwin and the Machines.

 „Pripraviť medzinárodnú kampaň a pomôcť zjednotiť značku na viacerých trhoch je presne to, prečo naša agentúra vznikla. Sme nadšení, že sme mohli dostať priame zadanie a pomôcť ikonickej slovenskej firme byť svetovou,“ hovorí Martin Blaško, CEO slovenskej pobočky Darwin and the Machines.

Ide o viac ako len nové logo, identitu či maskota. Chceme ľuďom pomôcť so vstupom do online priestoru. Vďaka medzinárodnému zázemiu a tomu, že pôsobíme na každom trhu lokálne, dokážeme prinášať na každom trhu služby a produkty svetovej kvality,“ dodáva Ján Cifra.

Websupport je súčasťou Loopia Group, inovatívnej európskej spoločnosti, ktorá pôsobí najmä vo Švédsku, Nórsku, Fínsku, ale aj na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Srbsku. O komfort zákazníkov, inovácie produktov a služieb sa stará viac ako 300 zamestnancov.

Vizitka kampane:

• Klient: Websupport
• Agentúra: Darwin and the Machines
• Creative director: Michal Pastier
• Strategy director: Juraj Pobjecký
• Project management: Martin Blaško
• 3D produkcia: Alien
• Réžia: Dano Dekan
• Hudba: FatMusic

Zobrazit Galériu

websupport.sk

Všetky autorove články

3 komentáre

To je reakcia na: Websupport spúšťa historicky prvú televíznu kampaň na Slovensku, v Čechách a Maďarsku

25.8.2021 09:08
Každá reklama stojí peniaze navyše, ktoré zaplatí zákazník v cene produktu. A ešte ostane aj majiteľom čosi. Ešte že sú aj iné dobré hostingové firmy. Par desiatok webov aj domén u ws mám, ale mal som a mám aj inde a viem porovnať.
Reagovať

web reakcia na: Websupport spúšťa historicky prvú televíznu kampaň na Slovensku, v Čechách a Maďarsku

24.8.2021 01:08
Nech daju peniaze radsej do webstranky. Tak otrasna ako hrom. Vsetko ako keby 200% zoom na desktope, neda sa ani prehliadat.
Reagovať

RE: Vraj sú to narkomani a šňupači drog, čo by si chcel viac? reakcia na: web

24.8.2021 18:08
Vraj sú to narkomani a šňupači drog, čo by si chcel viac? Ich admini drogovali, takí boli s nervami na konci z tých hakov a ničenia infraštruktúry.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať