Samsung_03 Samsung_03 Samsung_03 Advertisement

Wecript: Prvý vyhľadávací engine chrániaci súkromie a bezpečnosť

Bezpečnosť
8

Hlavným zameraním ekosystému produktov Wecript spoločnosti SKarn RoboticS je dosiahnuť, aby bol web bezpečnejší pre všetkých. Ľudia pri využívaní internetových služieb často nevedomky obchodujú s bezpečnosťou a súkromím. Pri vyhľadávaní informácií na internete vo vyhľadávacích nástrojoch, napríklad prostredníctvom ľubovoľného prehliadača, sledujú súbory cookie aktivity používateľov. Wecript je riešením týchto problémov, pretože nesleduje žiadne údaje a poskytuje presné informácie. Vyhľadávací modul má aj niektoré neobvyklé funkcie, napr. precízne informácie, možnosť zvoliť si ľubovoľnú krajinu, podporu rôznych formátov, vyhľadávanie obrázkov, rýchle vyhľadávanie, bezpečné vyhľadávanie atď.

Wecript beží na vlastnom vstavanom prehliadači, aby sa zabránilo úniku údajov. Tento prehliadač má rôzne pokročilé technológie, ako napr. režim čitateľa, uzamknutie aplikácie, záložky, správca súkromného sťahovania, čistý dizajn atď. Okrem vyhľadávacieho nástroja a prehliadača spoločnosť ponúka aj rôzne ďalšie produkty, napríklad editor fotografií Wecript, ktorý obsahuje funkcie ako editor tváre, editor tvaru tela, koláž, rotujúce obrázky a pod.

Zdroj: influencive.com.

Redakcia

Všetky autorove články

8 komentárov

z vas sa stava zabavny platok reakcia na: Wecript: Prvý vyhľadávací engine chrániaci súkromie a bezpečnosť

6.3.2021 02:03
" Vyhľadávací modul má aj niektoré neobvyklé funkcie, napr. precízne informácie"
Precizne informacie su naozaj super a v tomto svete ich je ako safranu....
Takeho skvosty preklada umela demencia alebo ma demenciu prekladatel...
Reagovať

RE: z vas sa stava zabavny platok reakcia na: z vas sa stava zabavny platok

7.3.2021 02:03
Oboje ;)
Reagovať

. reakcia na: Wecript: Prvý vyhľadávací engine chrániaci súkromie a bezpečnosť

6.3.2021 00:03
Ciste bludy a halucinacie maju nextech autori, ked siria, ze na vyhladavacoch nie je bezpecnost a sukromie! Vyhladavnie nema ziadnu suvislost s bezpecnostou a sukromim. Vyhladavanie je iba o vysledkoch vyhladavania, to jedine ma uzivatela zaujimat. Sukromie je doma za dverami a bezpecnost je vonku na ulici!
Reagovať

takže ako vytvoriť súkromného správcu sťahovania pre utorrent na kradnutie fimov, porna a kreknutého softwéru? Takto: reakcia na: Wecript: Prvý vyhľadávací engine chrániaci súkromie a bezpečnosť

5.3.2021 14:03
takže ako vytvoriť súkromného správcu sťahovania pre utorrent na kradnutie fimov, porna a kreknutého softwéru? Takto: stiahneš tails linux, hodíš si ho v rufus na usb kľúč a štartneš komp z tailsu, následne máš ochranu a krytie sieťou tor v celom systéme, nainštaluješ utorrent a sťahuješ z the priate bay torrenty šifrovaným kanálom ;-)
Reagovať

ten správca súkromného sťahovania maskuje tvoju ip, keď sťahuješ torrenty? a kde si ten prehliadač môžeme zdarma stiahnuť? reakcia na: Wecript: Prvý vyhľadávací engine chrániaci súkromie a bezpečnosť

5.3.2021 14:03
ten správca súkromného sťahovania maskuje tvoju ip, keď sťahuješ torrenty? a kde si ten prehliadač môžeme zdarma stiahnuť? lebo to by sa dalo perfektne využiť na the piratebay https://thepiratebay.by/ na kradnutie zavíreného softwéru prípadne porna, či filmov ;-) lebo ostatné sťahovače ako utorrent nemaskujú tvoju ipčku a môžu ťa odhaliť a mučiť, lebo treba platenú vpn(virtual private network) pre utorrent(čítaj: ný torrent). A kde sa dá zohnať voľná vpnka pre ný torrent, aby som mohol veselo kradnúť na the pirate bay? Díky za rady fajnšmekri ;-)
Reagovať

RE: ten správca súkromného sťahovania maskuje tvoju ip, keď sťahuješ torrenty? a kde si ten prehliadač môžeme zdarma stiahnuť? reakcia na: ten správca súkromného sťahovania maskuje tvoju ip, keď sťahuješ torrenty? a kde si ten prehliadač môžeme zdarma stiahnuť?

6.3.2021 00:03
Nikto nema cas ta sledovat a riesit tvoje torrenty. Kludne si stahuj, pokial ich nestahujes pre firmu s vela zamestnancami ;) Free VPN je iba ako Chrome extention na surfovanie ako chces.
Reagovať

RE: RE: ten správca súkromného sťahovania maskuje tvoju ip, keď sťahuješ torrenty? reakcia na: RE: ten správca súkromného sťahovania maskuje tvoju ip, keď sťahuješ torrenty? a kde si ten prehliadač môžeme zdarma stiahnuť?

6.3.2021 14:03
šéfka u nás vo firme bude rada, že si ju odhalil :-D ale sťahovať to budú ľudia vo firme ďalej, kašľú na teba :-) hlavne, že je z toho zisk - vitaj na Slovensku. takže ako vytvoriť súkromného správcu sťahovania pre utorrent na kradnutie fimov, porna a kreknutého softwéru? Takto: stiahneš tails linux, hodíš si ho v rufus na usb kľúč a štartneš komp z tailsu, následne máš ochranu a krytie sieťou tor v celom systéme, nainštaluješ utorrent a sťahuješ z the priate bay torrenty šifrovaným kanálom ;-)

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať