SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

WhatsApp bude mať animované nálepky, QR kódy a tmavý režim pre desktop

0

WhatsApp, jedna z najpopulárnejších aplikácií na posielanie správ na svete, v poslednom čase ponúkol niekoľko aktualizácií. Patria medzi ne zdieľanie profilu prostredníctvom QR kódov, animované nálepky v čete, ako aj tmavý režim do webovej a desktopovej aplikácie. Predstavené boli spolu s množstvom ďalších nových funkcií na oficiálnom blogu.

Po novom je teda tmavé pozadie so svetlými písmenami k dispozícii okrem zariadení s Androidom aj na počítačoch. Zdá sa, že tento režim ešte nie je aktívny, ale spoločnosť publikovala snímku obrazovky nového vzhľadu. Tmavý režim v aplikácii pre Android bol predstavený už minulý rok, ale pre všetkých používateľov bol sprístupnený až v marci tohto roku.

Na animovaných nálepkách pracovali vývojári viac ako rok, až teraz sa však stali dostupnými pre používateľov. Podľa vývojárov sú nové balíky animovaných nálepiek zábavnejšie a expresívnejšie. Posledná väčšia novinka v novej verzii WhatApp je možnosť maximalizácie videa v skupinových hovoroch podržaním prsta na videu účastníka, ktorý vás v danej chvíli najviac zaujíma.

Zdroj: androidpolice.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
WhatsApp web online smartfon dizajn pocitac Android

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať