SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Začnite chrániť svoje osobné dáta: DiskStation DS120j – bezpečný prístup s jednoduchým zdieľaním

Tlačové správy
0

Spoločnosť Synology Inc. dnes predstavila zariadenie DiskStation DS120j, kompaktné jednošachtové úložisko pripojené k sieti (NAS), ideálne na ochranu vašich súkromných dát.

„Model DS120j je ľahko nastaviteľné zariadenie a používatelia tak môžu jednoducho a rýchlo zálohovať fotografie a videá zo svojich mobilných zariadení,“ uviedol Michael Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Zariadenie DS120j ponúka celý rad univerzálnych softvérových funkcií spoločnosti Synology za dostupnú cenu a predstavuje chytrejšiu voľbu v porovnaní s externými úložnými riešeniami.“

Pomocou služby Synology Drive môžete ľahko zálohovať súbory v počítačoch a synchronizovať ich medzi rôznymi zariadeniami. Funkcia QuickConnect od spoločnosti Synology umožňuje prístup k súborom a ich zdieľanie kedykoľvek a kdekoľvek bez toho, aby bolo nutné zložito konfigurovať sieťové nastavenia.

Medzi kľúčové funkcie DS120j patrí:
•           Organizácia a ľahký prístup k súborom a ich zdieľanie
•           Podpora Mac Time Machine
•           Tichá a energeticky úsporná prevádzka

Systém Synology DiskStation Manager
Zariadenie DS120j využíva systém DiskStation Manager, spoľahlivú platformu pre správu dát, ich zabezpečenie a vyššiu efektivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume úložných riešení realizovaným spoločnosťou TechTarget a po šiestykrát zvíťazila aj v ankete PCMag Business Choice.

Ďalšie informácie o zariadení DS120j nájdete na stránke: synology.com.

Zobrazit Galériu

orgi.sk

Všetky autorove články
disk Digital dáta pamat vykon pocitac ochrana bezpečnosť

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať