SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Záujem o vianočné dovolenky dobieha silvestrovské pobyty

Tlačové správy
0

Čoraz viac Slovákov si chce užiť mimo domova nielen Silvestra, ale aj Vianoce. Záujem o vianočné pobyty v hoteloch a penziónoch rastie medziročne o 14 percent. Trávenie Vianoc mimo domova si užívajú najmä páry a mladé menej početné rodinky. 

Záujemcovia o vianočné pobyty najčastejšie vyhľadávajú ubytovacie zariadenia s možnosťou relaxu, wellnessu a kvalitnou gastronomickou ponukou na Štedrý večer. Silvestrovskí dovolenkári zase milujú hory, lyžovačku a dobrú zábavu – a je im úplne jedno, či budú bývať na chate, v penzióne alebo v hoteli,“ uviedol Erik Richnák, manažér cestovania na najväčšom zážitkovo-inšpiračnom portáli na Slovensku Zľavomat.sk.

Záujem o silvestrovské pobyty podľa neho rastie už od októbra a vrcholí počas Vianoc. Tento rok si sviatočné pobyty cez Zľavomat.sk kúpili už stovky zákazníkov. „Kapacity na Silvestra sa takmer vždy vypredajú, hoci každoročne rozširujeme ponuku. Pritom silvestrovské pobyty sú cenovo náročnejšie než bežné dovolenky. Napríklad trojdňový pobyt na horách na Silvestra pre dve osoby stojí od 300 do 500 eur,“ dodal Erik Richnák.

Napriek bezpečnostnej situácii vo svete ľudia majú stále záujem o koncoročné oslavy aj v európskych mestách.

Tipy Zľavomatu na silvestrovské oslavy pre samotárov, párty ľudí aj náročných zákazníkov:

1.     Ak potrebujete pri oslavách davy ľudí, ideálne sú pobyty v európskych metropolách, napríklad v Cannes či v Benátkach
2.     Ak hľadáte samotu a ticho, skvelé sú chaty a malé rodinné penzióny v horách
3.     Ak hľadáte netradičné a nové zážitky, tipom Zľavomatu je exkluzívny novootvorený hotel Royal Palace***** v kúpeľoch Turčianske Teplice

Zobrazit Galériu

LIKE

Všetky autorove články
Vianoce Zlavomat

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať